Odtwarzanie potencjału produkcji rolnej. Webinaria dla doradców
fot. ARiMR
Zapraszamy doradców e-szkolenia dotyczące# rozpoczynających się w najbliższych dniach dwóch naborów wniosków o wsparcie.
21 listopada 2024 r. eksperci z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa podczas spotkania online wyjaśnią zasady przyznawania pomocy na Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej, który został zniszczony w wyniku powodzi. Jest to wsparcie finansowane z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.
Link do spotkania dla zainteresowanych - otwórz
Plan szkolenia:
10:00-10:10 – powitanie uczestników
10:10-11:30 – omówienie zasad przyznawania pomocy w ramach Inwestycji odtwarzających potencjał produkcji rolnej
Z kolei 22 listopada 2024 r. zapraszamy doradców na webinar dotyczący Inwestycji w gospodarstwach rolnych zwiększających konkurencyjność (dotacje) obszar B – produkcja ekologiczna i obszar C - bezpieczne dla konsumenta i efektywne przedłużanie trwałości produktów, przechowalnictwo oraz lepsze przygotowanie produktów do sprzedaży. Eksperci z ARiMR omówią zasady przyznawania pomocy z Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej 2023-2027 na tego typu przedsięwzięcia, a także wyjaśnią, jak poprawnie przygotować wnioski o takie wsparcie.
Link do webinaru - otwórz
Plan szkolenia:
10:00-10:10 – powitanie uczestników
10:10-12:00 – omówienie zasad przyznawania pomocy w ramach Inwestycji w gospodarstwach rolnych zwiększających konkurencyjność
12:00-12:45 – omówienie sposobu wypełniania wniosku o przyznanie pomocy w ramach tej interwencji
Źródło: ARiMR
Czytaj również
- Usuwanie folii rolniczych. Czy program będzie kontynuowany?
- Tegoroczne wsparcie klęskowe. Większość środków już wypłacona
- Wsparcie konkurencyjności gospodarstw. Wkrótce koniec naboru
- Wznowienie pomocy de minimis w sektorze rolnym. Podwyższono limity
- Pomoc w ramach bonu frekwencyjnego dla KGW. Wypłaty na finiszu
Dodaj komentarz
Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies
Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).
(czytaj więcej)Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?
Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".
(czytaj więcej)Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią
Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.
(czytaj więcej)Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?
Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!