Dziś mamy 25 listopada 2020, środa, imieniny obchodzą:

21 października 2020

„Pomaganie zmienia świat na lepsze”. Przekazano serduszko na nakrętki

fot. SP Rynarzewo

fot. SP Rynarzewo

13 października 2020r. w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w #Rynarzewie odbyło się przekazanie serduszka na plastikowe nakrętki, które podarowane zostało uczniom i mieszkańcom przez firmę „BOHAMET” z Ciela.

Przekazania dokonał członek zarządu firmy Pan Sławomir Szatkowski. Dyrektor Szkoły Pani Agnieszka Tulińska w obecności zaproszonych gości Burmistrza Szubina Pana Mariusza Piotrkowskiego, Dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu w Szubinie Pana Janusza Nowakowskiego i Wicedyrektor Szkoły Pani Agnieszki Kamyszek wręczyła fundatorowi serduszka grawerton z zaszczytnym tytułem „Przyjaciela Szkoły”. Czerwone serce na stałe zostało zamontowane na boisku szkolnym przy wejściu głównym. Widnieje na nim napis „POMAGANIE ZMIENIA ŚWIAT NA LEPSZE”. Pierwsze nakrętki, po przecięciu wstęgi przez Burmistrza Szubina Pana Mariusza Piotrkowskiego, zostały wrzucone przez fundatora i zaproszonych gości.

W imieniu całej braci uczniowskiej nakrętki wrzuciła Dyrektor Szkoły Agnieszka Tulińska. Akcja zbierania tego surowca to jedna z popularniejszych form niesienia pomocy innym. Uczniowie , mieszkańcy Rynarzewa i pobliskich miejscowości  od teraz zbierają nakrętki dla małej wojowniczki z Szubina - cierpiącej na SMA – Celinki Andrzejewskiej.

Materiał: Agnieszka Kamyszek

Oceń artykuł: 6 17

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Wypożyczalnia samochodów
Zabiegi dla panów
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
999PLN PROMOCJAPLN
Produkty instax
od 37,90PLN
Novitus Nano E
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)