Dziś mamy 22 października 2021, piątek, imieniny obchodzą:

23 września 2021

„Halówka, plażówka - po prostu siatkówka”. Podsumowanie zawodów

fot. pow.

fot. pow.

20 września 2021 roku w Zespole Szkół w Szubinie został rozegrany# szkolny turniej w siatkówce plażowej w kategorii mężczyzn, kobiet oraz mikstów.

Do rywalizacji przystąpiło łącznie 11 par. Wszystkie spotkania były bardzo zacięte a uczniowie walczyli o każdą piłkę, szczególną uwagę trzeba zwrócić na finał turnieju mężczyzn gdzie spotkały się pary, obecni maturzyści Wojtek Wełniński/ Adrian Gorajewski oraz para trzeciej klasy szkoły zawodowej Hubert Paszkiet/ Filip Pawłowski. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, a zawodnicy tego dnia byli świetnie dysponowani pokazując swoje nieprzeciętne umiejętności techniczne. Ostatecznie po wyrównanym spotkaniu drużyną zwycięską okazali się uczniowie czwartej klasy technikum, którzy w końcowej fazie meczu zdobyli kilku punktową przewagę i nie oddali jej do końca, wygrywając całe zawody. Uczniowie, którzy zdobyli miejsca na podium otrzymali nagrody takie jak powerbank, słuchawki douszne firmy JBL, przenośny głośnik czy odzież sportową.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom dziękujemy za udział i chęć sprawdzenia swoich umiejętności na tle rówieśników ze szkoły oraz gratulujemy osiągniętych wyników.

Turniej realizowany jest w ramach zajęć pozalekcyjnych "Halówka, plażówka - po prostu siatkówka" dofinansowany ze środków Powiatu Nakielskiego.

Materiał: Mateusz Smoliński - ZS w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dlaczego warto jeść polskie warzywa zgodnie z kalendarzem sezonowym?

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Owoców i Warzyw. Z tej okazji warto# przypomnieć, że sezonowe produkty lokalne to gwarancja najwyższej jakości, zdrowia i smaku w najlepszych cenach.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)