Dziś mamy 9 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

05 listopada 2021

„Moja świąteczna torebka na prezenty”. PPPP organizuje konkurs

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Powoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jak co# roku, czekamy na nie z niecierpliwością. Myślimy o najbliższych członkach rodziny.

Wszyscy też lubimy otrzymywać prezenty. Ale lubimy również je wręczać, właśnie najbliższym. I to pięknie opakowane. A jeszcze milej jest, gdy opakowanie jest oryginalne, a najlepiej wykonane samodzielnie i ozdobione według własnego pomysłu.

Dlatego też zapraszamy dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami, z Powiatu Nakielskiego do udziału w konkursie pt. „Moja świąteczna torebka na prezenty” organizowanego przez Powiatową Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Nakle nad Notecią z okazji Mikołajek 2021 roku.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie świątecznej torebki na prezenty. Forma torebki na prezenty oraz dobór materiałów, z których zostanie ona wykonana jest dowolny. Możesz stworzyć torebkę z dowolnego rodzaju papieru, kartonu, lub jeśli masz pomysł, innego materiału (np. filc), który się do tego nadaje, poprzez różne dodatki, rozmiar i wiele innych szczegółów. A może np. wykonasz torebkę na szydełku lub drutach z wełny/ włóczki itp.? Wszystko oczywiście zależy od Waszej kreatywności. Wręczając prezent w takim opakowaniu, zrobimy duże wrażenie i sprawimy że ta osoba poczuje się na prawdę wyjątkowo.

Podpisane prace konkursowe (z dołączoną informacją zawierającą wszystkie dane, zgodnie z regulaminem konkursu oraz wypełnionym formularzem Zgody na udział w konkursie) należy dostarczyć do Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nakle nad Notecią, ul. Dąbrowskiego 46, do dnia 15.11.2021r.

Po tym czasie komisja konkursowa wyłoni najpiękniejsze i najciekawsze świąteczne torebki prezentowe, które zostaną nagrodzone.

Cele konkursu:

- rozwijanie aktywności twórczej i wrażliwości artystycznej oraz umiejętności wypowiadania się w różnych technikach artystycznych/rękodzielniczych
- prezentacja i popularyzacja twórczości dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami
- kultywowanie tradycji, związanych z Bożym Narodzeniem.

Regulamin Konkursu oraz formularz Zgody na udział do wypełnienia przez rodziców – w załącznikach.

Materiał: Ewa Burzyńska - PPPP w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 8 0
Pliki do pobrania
REGULAMIN KONKURSU.doc
zgoda Mikołajki 2021.doc

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Co 3. Polak pożycza pieniądze, by opłacić rachunki. Czekają nas święta na kredyt?

Jak wynika z najnowszego badania# Intrum ”European Consumer Payment Report 2021”, pandemia obniżyła dochody aż 46 proc. konsumentów w naszym kraju, co z kolei wpłynęło na zdolność Polaków do terminowego wywiązywania się ze zobowiązań finansowych.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)