Dziś mamy 3 lipca 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

22 maja 2022

„Życie bez nałogu”. Młodzież może wziąć udział w konkursie plastycznym

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nakle organizuje# powiatowy konkurs plastyczny pod nazwą „Życie bez nałogu”.

Konkurs ma na celu m.in. edukację w dziedzinie profilaktyki uzależnień wśród młodzieży, promocję działań mogących kształtować prozdrowotne nawyki u młodzieży, czy też wzmocnienie zaangażowania uczestników w rozwijaniu kreatywności.

Prace mogą zgłaszać uczniowie klas VI – VIII szkół podstawowych działających na terenie powiatu nakielskiego. Rywalizacja odbywa się tylko na etapie powiatowym.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać pracę plastyczną w formacie A4 dowolną techniką płaską. Musi ona nawiązywać do tematyki profilaktyki uzależnień, czy też bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas wakacji. Uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę. – Na pracach nie mogą być widoczne produkty konkretnych marek, jakakolwiek forma promocji wszelkiego rodzaju marek jest zabroniona – zastrzegają organizatorzy. Nie można zapomnieć o opisaniu dzieł. Każdą przesyłkę w zabezpieczonej kopercie należy przesłać na adres Organizatora: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nakle nad Notecią, ul. Mickiewicza 11, 89-100 Nakło nad Notecią z dopiskiem: Konkurs Plastyczny pt. „Życie bez nałogu”. Prace można zgłaszać do 15 czerwca. Warto zaznaczyć, że decyduje data stempla pocztowego.

Wyniki pojawią się na stronie internetowej PSSE w Nakle, a zwycięzcy otrzymają informację o rezultatach konkursu do 24 czerwca w sposób telefoniczny. – Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 25 czerwca podczas Pikniku Profilaktycznego na Przystani Powiat Nakielski – przekazują organizatorzy.

Wszystkie szczegółowe informacje, regulamin oraz wymagane oświadczenia znajdują się na stronie PSSE w Nakle.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)