Dziś mamy 24 września 2021, piątek, imieniny obchodzą:

14 września 2021

20 lat działalności Związku Miast i Gmin Nadnoteckich. „Posypały się” życzenia

fot. Starostwo Powiatowe w Pile

fot. Starostwo Powiatowe w Pile

Związek Miast i Gmin Nadnoteckich w Nakle nad Notecią obchodził# jubileusz 20 - lecia. W imieniu władz Powiatu Pilskiego życzenia Zarządowi złożył Arkadiusz Kubich, Wicestarosta Pilski.

Związek działa na rzecz integracji i rozwoju samorządów lokalnych z wykorzystaniem walorów turystycznych i rekreacyjnych rzeki Noteci. Działania te mają na celu przywrócenie jej żeglowności, poprawę jakości wody i rozbudowę infrastruktury komunikacyjnej. Do Związku Miast i Gmin Nadnoteckich od tego roku należy rownież Powiat Pilski, który włącza się w realizacje wspólnych projektów.

Materiał: Starostwo Powiatowe w Pile 

Oceń artykuł: 0 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 13 (13)

  Gnojokok, w dniu 14-09-2021 10:33:26 napisał:

  Jak wygląda stan Noteci w naszej części Powiatu i jej żeglowność wszyscy widzimy.Obraz nędzy i rozpaczy. O jakiejkolwiek rekreacji nawet nie wspominam-ona istnieje tylko na potrzeby politycznej propagandy.

  odpowiedz

  • 6 (6)

  To ja, w dniu 14-09-2021 14:13:03 napisał:

  Sławomir zadowolony, to najważniejsze! :)))

  odpowiedz

  • 2 (2)

  lol, w dniu 14-09-2021 17:56:51 napisał:

  ciepła posadka zaklepana

  odpowiedz

  • 6 (6)

  nakielanin2, w dniu 14-09-2021 22:05:16 napisał:

  Okazja do spotkań towarzyskich za pieniądze podatników. Jak można być tak zadowolonym z siebie, nie robiąc nic, poza dobrą miną do złej gry

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Józef , w dniu 14-09-2021 23:38:19 napisał:

  Noteć umiera. Za kilka lat będzie zarośniętym bagnem. Przez ostatnie lata regularnie jest pokrywana warstwą rzęsy co skutecznie uniemożliwia wędkarstwo, rekraacje. Brzegi zarastają coraz gęstszym pasem trzcin co uniemożliwia dostęp do wody. Tak banalna sprawa jak remont krótkiego odcinka nabrzeża przerasta możliwości zarządców. Naprawdę trzeba nie mieć wstydu, ba instynktu politycznego aby w takich sytuacjach szczerzyć się w mediach. Chciałbym przeczytac w tej laurce jakie mierzalne działania podejmuje ów związek i jakie są ich efekty. Przy takich pseudo działaczach za 20 lat trzeba będzie ogłosić referendum nad zmianą nazwy naszego miasta. Wówczas bowiem "nad Notecią" straci rację bytu. Ale wtedy czcigodni nagrodzeni będą korzystać z jakże zasłużonych emerytur...

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Krzesło młodzieżowe
Budowa stanu surowego
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Służy w lekkiej piechocie, a jego żywiołem jest woda

Na co dzień jest dowódcą plutonu ogniowego w 82# batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu. Poza tym ppor. Jarosław Wengierski od dziecka trenuje sporty wodne, w których odnosi liczne sukcesy. Ostatnie lata to starty w zawodach smoczych łodzi, które stają się coraz bardziej popularne w kraju i na świecie.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Domek do ogrodu na jesień. Na co zwrócić uwagę przy zakupie

Jesień w ogrodzie i na działce kojarzy się z porządkami.# Zanim wygodnie rozsiądziemy się w fotelu ciesząc się ciepłym wrześniowym słońcem, dobrze jest poświecić trochę czasu na prace pielęgnacyjne. Z pewnością usprawni je dobra organizacja, odpowiednie narzędzia i akcesoria oraz domek ogrodowy, czyli miejsce, w którym zawsze można trzymać wspomniane rzeczy pod ręką. Podpowiadamy, co warto wiedzieć przez zakupem domku, który jest zrobiony z tworzywa sztucznego.

(czytaj więcej)