Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 maja 2022

50 lat razem. Dwie pary obchodziły Złote Gody

fot. pow.

fot. pow.

Dzisiaj w urzędzie stanu cywilnego w Szubinie swoje złote gody świętowały dwie pary: Państwo Gabriela i Jerzy Kubisiak oraz Jadwiga i Roman Guzińscy.

Uroczystość rozpoczęła się o 11:30, gdzie burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski wręczył gratulację oraz medale w imieniu prezydenta Polski Andrzeja Dudy, a także spakowane w drewnianych szkatułkach upominki. Małżeństwa świętowały swoje 50-letnie pożycie małżeńskie, które określa się mianem „złotych godów”.

Po wręczeniu medali małżonkowie z ich rodzinami mogli zasiąść z burmistrzem do stołu, aby wspólnie porozmawiać przy kawie i herbacie.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć jubilatom szczęścia na ich dalszej drodze życia i dębowych godów za 30 lat.

Oceń artykuł: 10 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    Maria, w dniu 13-05-2022 11:18:55 napisał:

    Gratulacje dla JUBILATÓW!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Kawski kiełbasa śląska
11,99PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Coraz mniej miodu z polskich pasiek. Co, jeżeli pszczoły wyginą?

Populacja pszczół na świecie maleje, a miodu w rodzimych pasiekach #powstaje coraz mniej. W 2020 roku na jednego Polaka przypadł już mniej niż kilogram tego złocistego produktu. Podczas obchodzonego 20 maja Światowego Dnia Pszczół warto w szczególny sposób spojrzeć na pracę tych pożytecznych owadów. Ma ona olbrzymi, pozytywny wpływ na przyrodę. Niestety jednak destrukcyjna działalność człowieka jest wielkim zagrożeniem dla zapylaczy.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)