Dziś mamy 24 kwietnia 2025, czwartek, imieniny obchodzą:

18 kwietnia 2025

"Czas - droga rzecz". Wystawa cieszy się powodzeniem

fot. MZSz

fot. MZSz

Wystawa pt. Czas - droga rzecz na bazie # zbiorów Bogdana i Bartosza Szymczaków cieszyła się w ostatnim czasie sporym powodzeniem.

Często klasy zwiedzające wystawę przeplatały się w tym samym czasie, co sprawiało, że wystawę zwiedziła spora ilość osób. Zwiedziło ją wiele klas Ia, Ib,Ic, Id,Ie, II b,IIc, IIe, IIIa, IIId, III d WWT z Liceum Ogólnokształcącego w Szubinie dzięki ogromnemu zaangażowaniu dr. Piotra Szybowicza i Joanna Biernacka Kozerewicz.

Również dzieci uczestniczące w warsztatach wielkanocnych z chęcią oglądały m.in. wyeksponowane przepiękne rzeźby Bogdana Szymczaka jak również osoby indywidualne, które z ciekawością poznawały historię ojca i syna, ich pasje i łączące więzi.

Zapraszamy w dalszym ciągu do zwiedzania wystawy Czas - droga rzecz, która będzie czynna do 14 maja 2024, na którą serdecznie zapraszamy.

materiał: Kamila Czechowska/MZSz

Oceń artykuł: 8 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Praca na wysokości
60PLN
Budowa magazynów
Konstrukcje stalowe
0

Po Wielkanocy zostało jedzenie? Nie wyrzucaj - podziel się!

Po Wielkanocy zostaje # sporo jedzenia. Warto się nim podzielić.

(czytaj więcej)
0

Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.

(czytaj więcej)
0

Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie. Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)