XXIV turniej brydżowy. Udział wzięło 29 par
fot. UM Szubin
W dniu 23 marca 2025 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w # Szubinie zorganizowany został XXIV Turniej Brydżowy im. Kazimierza i Mariusza Mendyków, w którym wzięło udział 29 par m.in. z takich miejscowości jak: Pleszew, Gniezno, Świecie, Aleksandrów Kujawski, Toruń, Solec Kujawski, Inowrocław, Nakło, Bydgoszcz, Kcynia oraz Szubin.
Turniej otworzył Burmistrz Szubina Pan Mariusz Piotrkowski w towarzystwie Przewodniczącej Rady Miejskiej w Szubinie Pani Anny Kijowskiej, Dyrektora Wydziału Edukacji Sportu i Rekreacji Pani Aliny Zdanowskiej, Prezesa Banku Spółdzielczego Pana Piotra Żukowicza, Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Szubinie Pana Macieja Balickiego, Radnego Pana Mariusza Michalaka oraz Pana Tomasza Mendyka z żoną.
Nad zawodami czuwał sędzia związkowy Pan Zdzisław Zachwieja.
Nagrodzeni zostali:
Marek Nikodemski i Marek Grewling – Kcynia
Roman Wachowiak i Grzegorz Rojewski – Chemik Bydgoszcz
Jarosław Łakomy i Maciej Łaniewski – Chemik Bydgoszcz
Piotr Mizak i Andrzej Kita – Sprint Toruń
Dariusz Bartoś i Mariusz Kuś – TKKF Instalator Pelikan
Jausz Reisner i Jan Jarmuż – Gniezno
Aleksander Kud i Aleksandra Różańska – Toruń
Zespołowo:
Puchar Urzędu Gminy Szubin – Chemik Bydgoszcz
Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej – Toruń
Puchar Ognisko TKJF Instalator Pelikan – TKKF Instalator Pelikan
materiał: UM Szubin
Galeria
Czytaj również
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Jedno z najlepszych miejsc na regenerację. Wykorzystaj ten czas
Drzewa przyprószone śniegiem, cisza i #spokój - słychać jedynie skrzypienie śniegu pod butami - zima w lesie ma swój bajkowy urok.
(czytaj więcej)"Demokracja" po sowiecku. Dzień manipulacji i terroru
79 lat temu Polacy tłumnie wzięli udział #w powszechnym głosowaniu do sejmu. 19 stycznia 1947 r. nie zapisał się jednak w naszej historii jako święto demokracji, a jako dzień manipulacji i terroru, stając się jednym z mitów założycielskich tzw. Polski Ludowej.
(czytaj więcej)"Królowa Twojego ogrodu". Pamiętaj o dokarmianiu ptaków
Zimą nie zapominamy dokarmianiu #ptaków. Na osiedlach, w miejskich blokowiskach czy w zaciszu przydomowych ogrodów widać wywieszone słoniny czy napełnione karmniki.
(czytaj więcej)Dziś 106 rocznica. Włączenie Nakła do odrodzonego Państwa Polskiego
Dziś obchodzimy 106. rocznicę wkroczenia# oddziałów #Wojska Polskiego do Nakła i przejęcia przez nie władzy wojskowej. Po blisko 150 latach zaborów Pomorze i Kujawy Zachodnie wróciły do Polski.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!