Dziś mamy 13 stycznia 2026, wtorek, imieniny obchodzą:

25 maja 2025

III IPPON CUP. Zawody zakończone sukcesem

fot. pow.

fot. pow.

Ostatnie zawody dla najmłodszych zawodników Klubu Karate# Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi w sezonie startowym w roku szkolnym 2024/2025 zakończone sukcesem.

To był dobry i udany sezon. Najmłodsi zawodnicy osiągają kolejny rewelacyjny wynik podczas zawodów IPPON CUP, które w dniu 24 mają 2025 r. odbyły się w Koronowie. Zawodnicy Klubu zdobyli 24 medale - 8 złotych, 10 srebrnych i 6 brązowych zajmując III miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów na 27 kluby biorące udział w zawodach.

Starsi zawodnicy za 2 tygodnie biorą udział w Mistrzostwach Polski oraz pod koniec czerwca w zawodach Karate 1 Youth League w Porec (Chorwacja)

Medaliści z Koronowa to:

Złoto 8x
Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców U16,
Aleksander Krawczyk- kata indywidualne chłopców U8,
Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U10,
Wiktor Trybuła- kumite indywidualne chłopców U14 (-55 kg),
Margaryta Shevchuk- kumite indywidualne dziewcząt U10 (+35 kg),
Antonina Kołodziejska- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-30 kg) białe pasy,
Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U12 (-30 kg),
Emma Czwarno- kumite indywidualne dziewcząt U12 (-35 kg) białe pasy,

Srebro 10x
Jan Mikołajczak- kata indywidualne chłopców U12,
Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców U14,
Bartosz Wojdon - kata indywidualne chłopców U8,
Maria Kocoń- kata indywidualne dziewcząt U10,
Maria Kocoń- kata indywidualne dziewcząt U8,
Jakub Cender- kumite indywidualne chłopców U14 (-55 kg),
Wiktor Stankiewicz- kumite indywidualne juniorów (-55 kg),
Lena Czwarno- kumite indywidualne dziewcząt U12 (+35 kg) białe pasy,
Natalia Radzimska- kumite indywidualne dziewcząt <
U12 (-35 kg) białe pasy,
Zuzanna Krawczyk- kumite indywidualne dziewcząt U12 (-45 kg),

Brąz 6x
Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U12,
Szymon Kowalski- kumite indywidualne chłopców U14 (-50 kg),
Wiktor Stankiewicz- kumite indywidualne kadetów (-57 kg),
Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-30 kg),
Noemi Mazurek- kumite indywidualne dziewcząt U12 (+35 kg) białe pasy,
Sara Przybyszewska- kumite indywidualne dziewcząt U14 (+52 kg).

Materiał: Andrzej Jankowski

Oceń artykuł: 32 22

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Wasch Pulver proszek do prania kolorów 3,9 kg
29,99PLN
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Budowa hal
KOBIZE
500PLN
Planta Vit-10 Nawóz do storczyków
14,90PLN
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Multifunkcyjne tabletki 3w1 do basenu 0,4 kg – chlor, glonostatyka, flokulacja
26,99PLN
0

Od kołyski do trumny. Drewno surowcem doskonałym

Zapach drewna większości z nas kojarzy się #z bezpieczeństwem. Zapewne wynika to z atawistycznego przywiązania do drewna używanego przez ludzi od tysięcy lat – jako opał, materiał konstrukcyjny czy dekoracyjny. Trudno wyobrazić sobie życie bez drewna, nawet papier, na którym wydrukowano te słowa, z niego pochodzi.

(czytaj więcej)
0

Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?

Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.

(czytaj więcej)
0

Zajęcie miasta. Zwycięska walka o Szubin

W wyniku podpisanego układu #polityczno-wojskowego pomiędzy gen. Józefem Dowborem Muśnickim a Komisariatem NRL, gen. Dowbor Muśnicki przejął z rąk NRL dowództwo wojskowe. Uznając jedność wojska polskiego Komisariat NRL zastrzegał sobie tymczasową odrębność wojsk wielkopolskich, a mianowanie oficerów i urzędników wymagało aprobaty NRL.

(czytaj więcej)
0

Zmiana lokalizacji. Nowa siedziba centrum szkolenia

Wraz z początkiem 2026 roku swoją lokalizację zmieniło# Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej. Jednostka dotychczas działająca w Toruniu od 2 stycznia br. rozpoczęła swoją działalność w Grudziądzu. Przeniesienie CSWOT ma związek z planami poszerzenia działalności szkoleniowej jednostki.

(czytaj więcej)