Dziś mamy 25 września 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

01 września 2022

Czas powrotu do szkolnych murów. Uroczystość w szubińskiej podstawówce

fot. LZ

fot. LZ

Uczniowie klas IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława# Jagiełły w Szubinie uroczyście powitali nowy rok szkolny 2022/2023. W tym dniu najmłodszym uczniom klas IV towarzyszyli rodzice.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu narodowego, wszystkich zgromadzonych przywitała dyrektorka szkoły Marlena Posadzy. Poinformowała o tym, co działo się w szkole podczas wakacji, przedstawiła czwartoklasistom ich nowych wychowawców i zapewniła, że nie muszą stresować się pobytem w murach nowej szkoły (wcześniej uczniowie uczyli się w tzw. małej jedynce).

Marlena Posadzy przedstawiła także nowych członków kadry. Od 1 września pracę w szkole rozpoczęły: Joanna Umińska jako wicedyrektorka Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Św. Marcina, Milena Makowiecka jako psycholog i Natalia Paczkowska jako nauczyciel klas „0”. W szubińskiej placówce będzie uczyło się w tym roku 573 uczniów, pracować będzie 55 nauczycieli i 22 pracowników obsługi i administracji.

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (5)

  *, w dniu 01-09-2022 13:31:09 napisał:

  Powodzenia w nauce ! Jak najdłużej nauki stacjonarnej i bez strajku.

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Ania , w dniu 01-09-2022 14:34:34 napisał:

  To niech płacą, a nie jałmużnę rzucają! Kłamcy z TVPiS mylą kwoty brutto z netto a „ciemny lud” wierzy i łyka te kluski jak gęsi.

  odpowiedz

  • 10 (14)

  ???, w dniu 01-09-2022 19:19:12 napisał:

  A to tak można na stanowisku wicedyrektora rodzinę zatrudniać???

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 0 (4)

  Nio, w dniu 01-09-2022 21:23:58 napisał:

  Oby nauczyciele mieli lepsze podejście do dzieci a nie byli tacy wredni i złośliwi jak sa

  odpowiedz

  • 3 (3)

  On, w dniu 02-09-2022 07:31:56 napisał:

  Wystarczy zdalnego nauczania rząd zabrał dzieciom dwa lata dzieciństwa zamykaniem w domach i niesłuszne noszenie masek

  odpowiedz

  • -3 (11)

  Olo9oo, w dniu 02-09-2022 12:04:21 napisał:

  Wstyd nic więcej jak moZna im dać podwyżki jeśli o 12 13'maja fajrant i chodzą sobie po mieście pytam jak niech by sobie wstawali o 5 rano i na drodze robili przez 10 to by im ta gupizna wyszła z głowy żałosne

  odpowiedz

  • 1 (7)

  d, w dniu 02-09-2022 14:07:53 napisał:

  Olo, jeśli wstajesz o piątej i tyrasz na drodze, to pewnie jesteś strasznym cepem.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Budowa hal
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

„Hazard? Nie daj się wciągnąć!”. Akcja edukacyjna KAS

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) kontynuuje ogólnopolską# akcję edukacyjną, której celem jest podniesienie świadomości o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu oraz uczestnictwem w nielegalnych grach hazardowych. Akcja uzyskała honorowy patronat Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)