Dziś mamy 5 grudnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 maja 2022

Dzieci odwiedziły bibliotekę. Najmłodsi uczestnicy mieli dobry czas

fot.pow

fot.pow

W dniu 27 maja 2022 Filię Biblioteki w Zamościu odwiedziła kolejna grupa #przedszkolaków . Dzisiaj gościliśmy „Mądre Sowy” wraz z wychowawcami P. Anną Dąbrowską, Monika Bednarek.

Dzieci dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza i w jaki sposób można wypożyczać książki. Jak można zostać czytelnikiem. Mali goście odpowiadali na zagadki związane z ulubionymi bajkami.

Najmłodsi uczestnicy wysłuchali wiersza Marii Konopnickiej „Stefek Burczymucha”.Dzieci opowiadały jakie książki mają w domowej bibliotece i kto najczęściej im je czyta. Zachęcano do aktywnego udziału w programie „Mała książka Wielki człowiek „.Na końcu dzieci samodzielnie przeglądały książki. „Tupcia Chrupia” i „Kubusia Puchatka”wypożyczyły do przedszkola. Spotkanie zakończyliśmy słodkim upominkiem i zaproszeniem na 02 czerwca 2022 godz. 16.00 do filii biblioteki w Zamościu, gdzie z okazji „Dnia Dziecka” przygotowujemy zajęcia artystyczne.

Materiał: Sawicka Mariola

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)