Dziś mamy 5 grudnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2022

Dzieci wprowadzono w świat technologii cyfrowej. Spotkanie przyniosło wiele radości

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 27.05.2022r. odbył się Dzień Technologii, którego# celem było wprowadzenie dzieci w świat technologii cyfrowej, wdrażanie do przestrzegania zasad bezpiecznego i higienicznego użytkowania sprzętu komputerowego.

Tego dnia odwiedził przedszkolaki pan Robert Hejnicki właściciel firmy Edukacja Cyfrow@ Robert Hejnicki. 

Przeprowadził warsztaty dla nauczycieli i dzieci w zakresie kodowania i programowania z wykorzystaniem programowalnych robotów edukacyjnych GeniBot i OzoBot oraz innych pomocy dydaktycznych oferowanych przez EduSense S.A. Wszystkie przedszkolaki dowiedziały się, że Genibot to mały, inteligentny robot edukacyjny pozwalający w ciekawy sposób wprowadzić ich w świat nauki. Robot po wydaniu przez dzieci odpowiednich poleceń wydawał zabawne dźwięki, dodawał i odejmował, rysował figury geometryczne oraz poruszał się po przygotowanych przez pana Robertach planszach. Dzięki nowinkom technologicznym dzieci miały okazję zrobić sobie zdjęcia z wirtualnymi, dzikimi zwierzętami. Spotkanie przyniosło dzieciom wiele radości.

Na zakończenie wizyty nasz Gość rozdał nagrody z okazji rozstrzygnięcia konkursu plastycznego "Lubię technologię". Szczerze gratulujemy laureatom.

Materiał: Sylwia Szweda

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)