Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

14 czerwca 2023

Dzieci zaprezentowały umiejętności. Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

Dnia 14 czerwca br. w Samorządowym Przedszkolu# nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie odbyło się świętowanie Dnia Mamy i Taty w grupie Muchomorki.

Popołudnie obfitowało w wiele niespodzianek z tej okazji podczas których Przedszkolaki miały możliwość prezentacji swych umiejętności aktorskich, tanecznych oraz wokalnych. Całusom i uściskom nie było końca.

Materiał: Aleksandra Nejman

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)