Dziś mamy 22 października 2021, piątek, imieniny obchodzą:

17 września 2021

Dzień Kropki u Jeżyków. Dzieci miło spędziły ten dzień

fot. pow.

fot. pow.

Dzień Kropki - niby dzień jak każdy, a jednak wyjątkowy#. Wyjątkowy jak wszystkie dzieci. Tego dnia "kropka" ma symbolizować to, że w każdym dziecku drzemie talent, który warto rozwijać, o który warto dbać i który warto w nim podtrzymywać.

Jeżyki z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie, poznały ideę Dnia Kropki - chętne dzieci w tym dniu przyszły w kropkowych ubraniach. Dumnie powtarzały hasło "Każdy z nas jest wyjątkowy, każdy z nas coś potrafi". Na początku obejrzały film o kropce, z którego dowiedziały się, że to właśnie od małej kropki można rozpocząć wielkie dzieła. Następnie wystukiwały kropkowe rytmy, bawiły się z chustą animacyjną, rysowały na wielkiej chuście - w czasie wszystkich zabaw odkrywały swoje talenty i mówiły o tym, co najlepiej potrafią. Dzieci miło spędziły ten dzień, ucząc się wiary we własne zdolności i możliwości. Doceniały również talenty swoich koleżanek i kolegów, zacieśniając łączące ich przyjaźnie.

Materiał: Martyna Ucińska

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Pomidor malinowy
4,99PLN
Schab bez kości
11,99PLN
Konstrukcje stalowe
Golonka wieprzowa tylna
6,99PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Dlaczego warto jeść polskie warzywa zgodnie z kalendarzem sezonowym?

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Owoców i Warzyw. Z tej okazji warto# przypomnieć, że sezonowe produkty lokalne to gwarancja najwyższej jakości, zdrowia i smaku w najlepszych cenach.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)