Dziś mamy 9 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

11 listopada 2021

Dzień Postaci z Polskich Bajek. Atrakcji dla najmłodszych nie brakowało

fot. pow.

fot. pow.

5 listopada w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Szubinie odbył się# Dzień Postaci z Polskich Bajek.

Na dzieci w tym dniu czekały różne atrakcje i zadania. Na początku każda grupa została zaproszona na pokaz starych polskich dobranocek. Przedszkolaki poznały takich bohaterów, jak: Reksio, Bolek i Lolek, Koziołek Matołek czy Miś Uszatek. Następnie każda grupa otrzymała kopertę z bajkowymi zadaniami. Zgodnie z założeniami pedagogiki planu daltońskiego, z którego słynie nasze przedszkole dzieci otrzymały zadania z instrukcjami do samodzielnego wykonania. Stworzyły prace plastyczne przedstawiające Reksia, rysowały Bolka i Lolka, stworzyły bajkowy plakat oraz grały w grę planszową. Na zakończenie bajkowego dnia na przedszkolnym holu stanął dmuchany zamek, na którym dzieci mogły wyskakać wszystkie emocje. Życzymy naszym przedszkolakom samych, tak bajkowych dni.

Materiał: Martyna Ucińska

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Budowa magazynów
Budowa hal
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Świąteczne fotopoduszki
40PLN
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Co 3. Polak pożycza pieniądze, by opłacić rachunki. Czekają nas święta na kredyt?

Jak wynika z najnowszego badania# Intrum ”European Consumer Payment Report 2021”, pandemia obniżyła dochody aż 46 proc. konsumentów w naszym kraju, co z kolei wpłynęło na zdolność Polaków do terminowego wywiązywania się ze zobowiązań finansowych.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)