Dziś mamy 5 grudnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2022

Dzień dziecka w dżungli. Były też duże lody i kiełbaska z grilla

fot. pow.

fot. pow.

Dzień Dziecka to dzień wyjątkowy, dlatego należy świętować# go w wyjątkowy sposób. W tym roku nasze przedszkolaki zostały zaproszone do najprawdziwszej dżungli!

Już od rana, przychodząc do przedszkola, dzieci przeniosły się w świat bujnej roślinności i dzikich zwierząt. W dżungli czekało na nie wiele atrakcji! Przedszkolaki pokonały małpi tor przeszkód w zwierzęcych bucikach, pomalowały krokodyla, zobaczyły jak wybucha prawdziwy wulkan, przyrządziły koktajl z egzotycznych owoców, przebierały się za słonia, przyklejały cienie zwierząt na tle sawanny i kolorowały obrazki. Dzieci nie tylko poznały świat tropikalnych roślin i afrykańskich zwierząt, lecz przede wszystkim miło spędziły czas - WSPÓLNY CZAS - pełen radości, współpracy i życzliwości. Po dzikich przygodach w dżungli każdy otrzymał upominek, duuuże lody oraz zjadł pyszną grillowaną kiełbaskę.

Każda grupa zorganizowała piknik, na którym dzieci zajadały się pysznościami. Nie ma cenniejszej rzeczy na świecie, niż widok uśmiechniętej, dziecięcej buzi - a w naszym Przedszkolu tego dnia, uśmiech nie schodził z twarzy żadnego podopiecznego. To był wspaniale uczczony Dzień Dziecka!

Materiał: Olga Nowak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)