Dziś mamy 3 lipca 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2022

Dzień dziecka w dżungli. Były też duże lody i kiełbaska z grilla

fot. pow.

fot. pow.

Dzień Dziecka to dzień wyjątkowy, dlatego należy świętować# go w wyjątkowy sposób. W tym roku nasze przedszkolaki zostały zaproszone do najprawdziwszej dżungli!

Już od rana, przychodząc do przedszkola, dzieci przeniosły się w świat bujnej roślinności i dzikich zwierząt. W dżungli czekało na nie wiele atrakcji! Przedszkolaki pokonały małpi tor przeszkód w zwierzęcych bucikach, pomalowały krokodyla, zobaczyły jak wybucha prawdziwy wulkan, przyrządziły koktajl z egzotycznych owoców, przebierały się za słonia, przyklejały cienie zwierząt na tle sawanny i kolorowały obrazki. Dzieci nie tylko poznały świat tropikalnych roślin i afrykańskich zwierząt, lecz przede wszystkim miło spędziły czas - WSPÓLNY CZAS - pełen radości, współpracy i życzliwości. Po dzikich przygodach w dżungli każdy otrzymał upominek, duuuże lody oraz zjadł pyszną grillowaną kiełbaskę.

Każda grupa zorganizowała piknik, na którym dzieci zajadały się pysznościami. Nie ma cenniejszej rzeczy na świecie, niż widok uśmiechniętej, dziecięcej buzi - a w naszym Przedszkolu tego dnia, uśmiech nie schodził z twarzy żadnego podopiecznego. To był wspaniale uczczony Dzień Dziecka!

Materiał: Olga Nowak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)