Dziś mamy 25 września 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

21 września 2022

Dziennikarz opowiadał o dwóch wojnach. Spotkanie w bibliotece cieszyło się zainteresowaniem

fot. powierzone

fot. powierzone

Dzięki wsparciu finansowemu Instytutu Książki, w # ramach ogólnopolskiego programu Dyskusyjny Klub Książki oraz dzięki wsparciu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy, we wtorek 20 września mogliśmy gościć w szubińskiej bibliotece niecodziennego gościa: korespondenta wojennego, dziennikarza PAP, twórcę podcastu Jagielski Story, Wojciecha Jagielskiego.

Dziennikarz opowiadał o dwóch wojnach, tej na kaukazie między Azerbejdżanem i Armenią oraz o wojnie w Ukrainie. Sporo miejsca poświęcił Czeczeni i Rosji. Dziękujemy za wspaniałe spotkanie, a publiczności za liczne przybycie na spotkanie.

materiał: Mirosław Rzeszowski

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Budowa hal
Ramki ślubne
39,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Budowa magazynów
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

„Hazard? Nie daj się wciągnąć!”. Akcja edukacyjna KAS

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) kontynuuje ogólnopolską# akcję edukacyjną, której celem jest podniesienie świadomości o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu oraz uczestnictwem w nielegalnych grach hazardowych. Akcja uzyskała honorowy patronat Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)