Dziś mamy 15 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 lipca 2022

Eksplozja klubowych brzmień. Kalwi&Remi rozkręcili imprezę!

fot. MM

fot. MM

2 lipca na boisku przy ul. Powstańców Wielkopolskich w # Kcyni w ramach imprezy z okazji 760 urodzin miasta przed publicznością wystąpił znany duet DJ-ski Kalwi&Remi. Występ Krzysztofa Kalwata oraz Remigiusza Pośpiecha dosłownie rozruszał widownię w Kcyni, rozkręcając tym samym imprezę w iście klubowym stylu.
Oceń artykuł: 8 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (18)

  heniu, w dniu 03-07-2022 14:20:50 napisał:

  jaka wiocha

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (11)

  Jaca, w dniu 03-07-2022 15:16:11 napisał:

  No proszę w Kcyni takie koncerty a w Nakle nawet nie napiszą brawo kcynianie

  odpowiedz

  • 8 (8)

  XxX, w dniu 03-07-2022 15:28:43 napisał:

  Na zdjęciu nr 3 Pan się jeszcze nie rozkręcił ;-] A co było później? Wie ktoś?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -8 (14)

  Do henia, w dniu 03-07-2022 15:55:18 napisał:

  W d.....pie byłeś, g....wno widziałeś i s.......ać się nazywasz.

  odpowiedz

  • -3 (7)

  X, w dniu 04-07-2022 09:35:16 napisał:

  Ktoś może burmistrzowi Szubina podpowie jak organizować imprezy dla mieszkańców, a nie letnie stypy, którymi tylko chyba on sie zachwyca. Panie burmistrzu nie tylko malowanie buziek i dmuchańce są formą rozrywki co udowadnia „biedniejsza” gmina….

  odpowiedz

  • 3 (3)

  mieszkanka, w dniu 05-07-2022 10:17:34 napisał:

  Super impreza. W końcu różnorodna muzyka, dla każdego :) Oby

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)