Dziś mamy 14 czerwca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

18 listopada 2020

Ile kosztuje Xbox i gdzie go kupić?

fot. pow.

fot. pow.

Konsola do gier to doskonała rozrywka i sposób na zresetowanie się po# ciężkim dniu. Sporo osób zastanawia się nad zakupem tego typu sprzętu, rozważając przy okazji możliwości i sprawdzając cenę konsoli Xbox. Dlaczego warto zainteresować się Xbox One S? Czy to drogi zakup?

 

Sprawdzamy opinię

Jeśli już inwestować w Xbox, to najlepiej postawić na urządzenie, z którego zadowolonych jest sporo użytkowników. Tutaj opinia osób, które z takiego urządzenia korzystają, jest jak najbardziej pomocna. Z pewnością nowa generacja sprzętu to dobry wybór w sytuacji, gdy chcemy sięgnąć po konsolę będącą obecnie na czasie. Xbox One z serii S, to chętnie wybierana opcja, dostępna między innymi na https://www.morele.net/kategoria/xbox-7. Cena Xbox One S to 1349 złotych. Mowa zatem do dobrej jakości, w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Duże możliwości sprzętu

Nie do przeceniania jest wydajność sprzętu, którą doceni niejeden gracz. Szybkość cyfrowej konsoli z dyskiem SSD to zaleta, która w połączeniu z dostępem do dużej ilości tytułów daje sporo możliwości. Oczywiście mówimy tutaj o abonamencie, który sprzedawany jest osobno, natomiast takie rozwiązanie jest z pewnością bardziej satysfakcjonujące, jeśli chodzi o korzystanie z urządzenia w dłuższej perspektywie. Nie trzeba ograniczać się jedynie do tych gier, które fizycznie zakupimy, ale można wybierać spośród wielu dostępnych w bazie.

Kompaktowość

Należy wspomnieć o zalecie, która wymieniana jest przez wielu graczy w przypadku Xbox One S. Chodzi o bardzo poręczną formę konsoli. Małe rozmiary w porównaniu do poprzednika, a przy tym niemal podobne parametry to coś, na co warto zwrócić uwagę. Gdy dodamy do tego jeszcze bezprzewodowy kontroler, to w efekcie otrzymujemy produkt, z którego będzie zadowolonych wielu przyszłych użytkowników. 

Podsumowując, osoba szukająca odpowiedniego sprzętu do rozrywki, jakim jest konsola Xbox, powinna rozważyć zakup wersji One S. Jej parametry w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami, to kwestia obok, której nie można przejść obojętnie. Cyfrowa konsola to możliwość dostępu do wielu gier. Nie ma konieczności ograniczania się jedynie do kilku tych samych tytułów, które po jakimś czasie mogą się znudzić. Duże możliwości wspomnianego sprzętu z pewnością powinny przekonać do niejednego fana tego typu wirtualnej rozrywki.

 

Materiał Partnera- Artykuł Sponsorowany

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Przyczyn utraty danych może być kilka. Jak do tego nie dopuścić?

Przypadkowo usunięty dokument, złośliwe oprogramowanie lub# uszkodzenie sprzętu – przyczyn utraty danych może być co najmniej kilka. W każdym przypadku konsekwencje są jednak takie same. Możesz ich uniknąć – rób kopie zapasowe.

(czytaj więcej)
0

Apteczka noworodka. Co koniecznie muszą mieć młodzi rodzice?

W trakcie przygotowań do narodzin maleństwa nie można zapomnieć o# jednej z podstawowych rzeczy, jaką jest skompletowanie domowej apteczki. Dobrze, żeby znalazły się w niej zarówno preparaty na częste dolegliwości małych pociech, na przykład na katar albo biegunkę, jak i zestaw na sytuacje podbramkowe, czyli na przykład często pojawiającą się u maluszków gorączkę. Co dokładnie powinno znaleźć się w apteczce radzi położna Agnieszka Małolepszy, laureatka konkursu i ambasadorka kampanii „Położna na medal”

(czytaj więcej)
0

Wakacje spędzone w ogrodzie mogą być fantastyczne. Pomysły na wypoczynek

Nie tylko pandemia sprawiła, że Polacy zapragnęli mieć# własne ogródki. Powodem tego trendu jest także zmiana naszego stylu życia – po prostu chcemy być bliżej natury. I to nie tylko podczas urlopu. Co więcej, okazuje się, że wakacje spędzone we własnym ogrodzie mogą być nie tylko udane, ale naprawdę fantastyczne. Wystarczy trochę kreatywności. Sprawdź 5 naszych pomysłów na stworzenie idealnego miejsca tuż obok domu, w którym poczujesz się zupełnie tak, jakbyś był z dala od domu.

(czytaj więcej)
0

Jaką podłogę wybrać do domu lub mieszkania? Na co zwrócić uwagę

Wybór podłogi to poważna decyzja. Wpływa na nią kilka czynników# – trwałość, pomieszczenie, w którym ma być położona, łatwość w utrzymaniu czystości. Bierzemy także pod uwagę to, że o ile ściany możemy przemalować, zmieniać aranżacje wnętrz poprzez różne dodatki czy nowe meble, wymiana całej podłogi to znacznie większa i bardziej kosztowna operacja. Jak więc wybrać dobrze? Skorzystaj z naszych podpowiedzi, aby wybrać podłogę, która będzie odpowiednia dla Ciebie i Twojego domu, a do jej utrzymania w czystości wystarczy dobry mop do paneli.

(czytaj więcej)