Dziś mamy 28 listopada 2020, sobota, imieniny obchodzą:

18 listopada 2020

Ile kosztuje Xbox i gdzie go kupić?

fot. pow.

fot. pow.

Konsola do gier to doskonała rozrywka i sposób na zresetowanie się po# ciężkim dniu. Sporo osób zastanawia się nad zakupem tego typu sprzętu, rozważając przy okazji możliwości i sprawdzając cenę konsoli Xbox. Dlaczego warto zainteresować się Xbox One S? Czy to drogi zakup?

 

Sprawdzamy opinię

Jeśli już inwestować w Xbox, to najlepiej postawić na urządzenie, z którego zadowolonych jest sporo użytkowników. Tutaj opinia osób, które z takiego urządzenia korzystają, jest jak najbardziej pomocna. Z pewnością nowa generacja sprzętu to dobry wybór w sytuacji, gdy chcemy sięgnąć po konsolę będącą obecnie na czasie. Xbox One z serii S, to chętnie wybierana opcja, dostępna między innymi na https://www.morele.net/kategoria/xbox-7. Cena Xbox One S to 1349 złotych. Mowa zatem do dobrej jakości, w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Duże możliwości sprzętu

Nie do przeceniania jest wydajność sprzętu, którą doceni niejeden gracz. Szybkość cyfrowej konsoli z dyskiem SSD to zaleta, która w połączeniu z dostępem do dużej ilości tytułów daje sporo możliwości. Oczywiście mówimy tutaj o abonamencie, który sprzedawany jest osobno, natomiast takie rozwiązanie jest z pewnością bardziej satysfakcjonujące, jeśli chodzi o korzystanie z urządzenia w dłuższej perspektywie. Nie trzeba ograniczać się jedynie do tych gier, które fizycznie zakupimy, ale można wybierać spośród wielu dostępnych w bazie.

Kompaktowość

Należy wspomnieć o zalecie, która wymieniana jest przez wielu graczy w przypadku Xbox One S. Chodzi o bardzo poręczną formę konsoli. Małe rozmiary w porównaniu do poprzednika, a przy tym niemal podobne parametry to coś, na co warto zwrócić uwagę. Gdy dodamy do tego jeszcze bezprzewodowy kontroler, to w efekcie otrzymujemy produkt, z którego będzie zadowolonych wielu przyszłych użytkowników. 

Podsumowując, osoba szukająca odpowiedniego sprzętu do rozrywki, jakim jest konsola Xbox, powinna rozważyć zakup wersji One S. Jej parametry w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami, to kwestia obok, której nie można przejść obojętnie. Cyfrowa konsola to możliwość dostępu do wielu gier. Nie ma konieczności ograniczania się jedynie do kilku tych samych tytułów, które po jakimś czasie mogą się znudzić. Duże możliwości wspomnianego sprzętu z pewnością powinny przekonać do niejednego fana tego typu wirtualnej rozrywki.

 

Materiał Partnera- Artykuł Sponsorowany

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)