Dziś mamy 28 października 2020, środa, imieniny obchodzą:

15 września 2020

Inwestycja zakończona. Przebudowa odcinka ul. Tysiąclecia

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

Zakończyły się prace związane z przebudową# odcinka ul. Tysiąclecia w Szubinie. Inwestycję zrealizowało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych INODROG Sp. z o.o. z siedzibą w Inowrocławiu. Koszt zadania wyniósł 1 871 390,68 zł brutto.

Zakres prac obejmował:

- wykonanie jezdni ul. Tysiąclecia o nawierzchni z betonu asfaltowego
- wykonanie zjazdów o nawierzchni z kostki brukowej betonowej
- wykonanie chodników i ścieżek rowerowych
- wykonanie pętli do zawracania autobusów szkolnych przy Szkole Podstawowej nr 2
- wykonanie wewnątrz pętli autobusowej parkingu na 22 stanowiska postojowe
- wykonanie zatoki postojowej przy placu zabaw
- budowę kanalizacji deszczowej
- budowę kanału technologicznego telekomunikacyjnego
- przebudowę sieci elektroenergetycznej
- przebudowę urządzeń telekomunikacyjnych
- zagospodarowanie terenu zielenią

Przedmiotowa inwestycja dofinansowana jest ze środków pochodzących z Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie 924 965,00 zł. Przebudowa kolejnego odcinka ul. Tysiąclecia wykonana zostanie w ramach budowy ronda łączącego ul. Ogrodową, Wiewiórowskiego, Pałucką i Tysiąclecia. Roboty planuje się rozpocząć jeszcze we wrześniu.

Materiał: UM Szubin 

Oceń artykuł: 12 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • -4 (12)

  Jojo, w dniu 15-09-2020 12:14:59 napisał:

  za czasów nieudacznika Michalaka taka inwestycja nie do pomyślenia nawet

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -3 (5)

  Im, w dniu 15-09-2020 14:12:50 napisał:

  Chodnik od Mrówki wznosi się a potem z górki do ronda .Ciekawy projekt i te żółte barierki dodają urokuwłaścicielom budynku. Dużo ciekawych projektów - chodnik jest na osiedlu.

  odpowiedz

  • -2 (10)

  Ojciec, w dniu 15-09-2020 23:27:22 napisał:

  Jak inwestycja zakończona? Chyba niedokończona? A ten brak chodnika w kierunku od ul.Ogrodowej w stronę szkoły? Chodnik jest i nagle się urywa przechodzi w ścieżkę z kamieni podobnie ścieżka rowerowa. Co to ma być zabrakło asfaltu i kilku kostek. Parking przy pętli autobusowej zbyt wąski , aby auta mogły swobodnie odjechać z miejsca postoju. I w dodatku jeden wyjazd z parkingu przy szkole. Powinien być wjazd i zjazd z drugiej strony....porażka... brak słów.... ludzie czy ktoś to widzi co tam się dzieje w godzinach „ szczytu” czyli około 13.40 lub 14.40 gdy dzieci wybiegają ze szkoły a parking jest pełen samochodów i korek na pętli...co to jest ? Szkoła przetrwania? Do pierwszego wypadku aż zostanie potrącone jakieś dziecko, zachęcam do zaobserwowania ruchu o wyżej wymienionych godzinach.. podsumowując fatalnie!!!!!!!!

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Kotek, w dniu 16-09-2020 13:20:23 napisał:

  Niemają się czym chwalić takiej fuszerki jak zrobili to tylko wstyd dla Gminy

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
MEBLE PIOTR PASIEKA
MEBLE PIOTR PASIEKA
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Zabiegi dla panów
Nadanie modnej linii
Oprogramowanie KC Firma i KC Market
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Makaronu. Można stworzyć z niego proste i pyszne dania

Jesienne weekendy to doskonała okazja do szukania nowych pomysłów na wspólne spędzenie #czasu w domowym zaciszu. W najbliższą niedzielę nie trzeba będzie ich szukać, ponieważ 25 października obchodzimy Światowy Dzień Makaronu. To świetny pretekst, aby zaangażować wszystkich domowników w przygotowanie prostego i smacznego dania. Wystarczy 5 składników i odrobina czasu. Potrzebni będą też oczywiście miłośnicy makaronu. A takich na pewno nie brakuje, prawda?

(czytaj więcej)