Dziś mamy 9 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

22 października 2021

Jarmark bożonarodzeniowy na rynku. Trwają poszukiwania wystawców

fot. SzDK

fot. SzDK

Szubiński Dom Kultury wzorem lat poprzednich zorganizuje w# grudniu Jarmark Bożonarodzeniowy na rynku w Szubinie. To wydarzenie na dobre zagościło w kalendarzu imprez i cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców.

W związku z organizacją tegorocznego jarmarku, poszukujemy wystawców, którzy mogą zaoferować szubinianom ozdoby świąteczne, rękodzieło czy stoiska gastronomiczne posiadające w ofercie wyroby jednoznacznie kojarzone ze świętami. Na chętnych czekać będą domki, z których będzie można prowadzić działalność. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia udziału. Tradycyjnie, dbając o środowisko zachęcamy do skorzystania z przygotowanego formularza online dostępnego pod linkiem https://tiny.pl/99274. Pozostawiamy także możliwość zgłoszeń za pomocą karty zgłoszenia dostępnej w sekretariacie i na stronie internetowej Szubińskiego Domu Kultury. Wypełniony formularz można przesłać mailem, pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście do organizatora.

Dodatkowych informacji można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 pod nr tel. 503088892.

Materiał: Paweł Pietroń - SzDK

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Włoszczyzna
3,99PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Co 3. Polak pożycza pieniądze, by opłacić rachunki. Czekają nas święta na kredyt?

Jak wynika z najnowszego badania# Intrum ”European Consumer Payment Report 2021”, pandemia obniżyła dochody aż 46 proc. konsumentów w naszym kraju, co z kolei wpłynęło na zdolność Polaków do terminowego wywiązywania się ze zobowiązań finansowych.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)