Dziś mamy 25 listopada 2020, środa, imieniny obchodzą:

21 października 2020

Języki obce na pierwszym planie. Jedną z imprez był Dzień Koszulek

fot. A. Kasprzak

fot. A. Kasprzak

Od 28.09. do 2.10. w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Wyspiańskiego w Szubinie #obchodziliśmy Tydzień języków obcych. Jedną z imprez był DZIEŃ KOSZULEK.

Młodzież oraz nauczyciele przyszli tego dnia do szkoły w koszulkach z napisami w obcym języku. Pojawiły się napisy po angielsku, niemiecku, francusku i hiszpańsku. Z zainteresowaniem odczytywaliśmy obcojęzyczne, dowcipne napisy na T-shirtach oraz pozowaliśmy do zdjęć.

Podczas lekcji języków obcych miały miejsce inne aktywności językowe, np. tworzenie komiksów z wykorzystaniem aplikacji „Comica”, wykonywanie prospektów - ofert biur podróży oraz plakatów dotyczących natury w języku angielskim.

Materiał: A. Kasprzak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)