Dziś mamy 15 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 lipca 2022

Koncertowe urodziny. Daria rozgrzała kcyńską publiczność

fot. MM

fot. MM

2 lipca na boisku przy ul. Powstańców Wielkopolskich w # Kcyni w ramach imprezy z okazji 760. urodzin miasta odbył się koncert Darii Marcinkowskiej, która na muzycznej scenie znana jest jako Daria. Wokalistka zaśpiewała kcyńskiej publiczności wiele coverów znanych piosenek, a także swoje największe hity pt. "Paranoia" oraz "Never Ending Story".
Oceń artykuł: 8 13

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (12) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (9)

  sz2, w dniu 03-07-2022 14:52:47 napisał:

  straszne siara nic wiecej

  odpowiedz

  • -8 (8)

  Do henia, w dniu 03-07-2022 16:03:09 napisał:

  Masz rację,ze wiocha jestes,bo nie wiesz jak pisze się imiona . Zapamiętaj: wielką literą.Albo do szkół na dalsza edukację.

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Kok, w dniu 03-07-2022 16:26:59 napisał:

  Naprawdę tylko na to stać Kcynię? W Damaslawku bez żadnej okazji są lepsze gwiazdy.

  odpowiedz

  • -7 (11)

  42178, w dniu 03-07-2022 17:58:01 napisał:

  Mam propozycję wyprowadź się do Damasławka

  odpowiedz

  • -9 (9)

  Xp312, w dniu 03-07-2022 20:00:00 napisał:

  Zrobiono coś to wielkie narzekanie. Najlepiej nic nie robić i niech marudy marudzą.

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Xd, w dniu 04-07-2022 00:22:18 napisał:

  Cieszą się że kabzy napchali pseudogwiadkom.Pochwalcie się lepiej,ile oosztowala miasto ta denna impreza.Swoją drogą to co to za gwiazdy jak w desperacji przyjezdzają do Kcyni.

  odpowiedz

  • 12 (18)

  z wielkiego Poznania, w dniu 04-07-2022 12:36:46 napisał:

  Wystarczy zmienić dyrektorkę Centrum Kultury i panią od promocji. W Poznaniu jest co weekend full koncertów i imprez. Na szczęście już tam mieszkam i nie wrócę do Kcyni, by nie oglądać już tych żałosnych gwiazdeczek.Dni Kcyni to jedna wielka porażka i tyle w temacie.Myślałem, że jestem na jakiejś wiejskiej zabawie.

  odpowiedz

  • -11 (15)

  do , w dniu 04-07-2022 13:56:04 napisał:

  człowiek ze wsi wyjedzie, ale wieś z człowieka nigdy :) P.S. posprzątaj za sobą tą słomę co ci z butów wystaje

  odpowiedz

  • -12 (14)

  Mieszkaniec , w dniu 04-07-2022 14:56:13 napisał:

  Super impreza. Brawo organizatorzy.

  odpowiedz

  • -9 (13)

  Do wszy pozańskiej, w dniu 04-07-2022 17:37:50 napisał:

  Ty cieciu malinowy z miodem w uszach takiego pana udajesz i do Kcyni na koncert przyjechałeś ?? Przecież masz w Poznaniu u siebie". Synku Poznań to Ty na ekranie swojego SMARTFONA widziałeś. P. S. Jak po egzaminach ?.... Dla ósmoklasistów. Zdałeś??

  odpowiedz

  • -4 (4)

  Daniel , w dniu 04-07-2022 18:27:01 napisał:

  A może w Nakle by coś zorganizowali xd zero informacji. Chyba że ktoś ma jakieś przecieki o jakimś np. Przystań w kolorze blue.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)