Dziś mamy 12 lipca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

20 listopada 2023

Konkurs dla rodzin. Najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe zostaną nagrodzone

fot. Szubiński Dom Kultury

fot. Szubiński Dom Kultury

Szubiński Dom Kultury ma przyjemność ogłosić konkurs #dla rodzin o tematyce świątecznej. W tym roku tematem przewodnim są szopki bożonarodzeniowe.

Organizator chcąc podtrzymywać tradycje związane z obchodami świąt Bożego Narodzenia ogłosił konkurs skierowany do rodzin zamieszkujących Gminę Szubin. Zadaniem uczestników jest stworzenie przestrzennej szopki bożonarodzeniowej o minimalnych wymiarach 15x15x15 cm i maksymalnych 60x60x60 cm - kształt dowolny z zachowaniem wymiarów. Celem konkursu jest również zachęcenie do nawiązania bliższych relacji rodzinnych, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej jak i kształtowanie uczciwego współzawodnictwa. Uczestnikami konkursu mogą być rodziny składające się z co najmniej 1 dziecka i 1 osoby dorosłej. To właśnie wyraźny wkład pracy dziecka będzie między innymi brany przy ocenie prac przez komisję konkursową, w skład której wejdą plastycy i kulturoznawcy.

Prace z wypełnionym oświadczeniem można dostarczać do Szubińskiego Domu Kultury od 27 listopada do 8 grudnia br.. Podsumowanie wraz z wręczeniem nagród w konkursie odbędzie się 14 grudnia o godzinie 16:30 w SzDK.

Więcej informacji o konkursie w załączonym regulaminie.

Materiał: Paweł Pietroń / Szubiński Dom Kultury

Oceń artykuł: 5 5
Pliki do pobrania
Oswiadczenie_uczestnika_konkursu_Rodzinna_Szopka_Bozonarodzeniowa.pdf
regulamin_konkursu_rodzinna_szopka_bozonarodzeniowa.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
KOBIZE
500PLN
Budowa magazynów
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
0

Lipiec. Idealny czas na wakacyjną domówkę!

Orzeźwiające drinki, soczyste owoce oraz aromatyczne# i pożywne przekąski, zapewniające nam energię do białego rana – lipiec to doskonały moment, by we własnym mieszkaniu lub ogrodzie wyczarować iście tropikalny bar, godny najlepszych nadmorskich kurortów. Jakie przekąski pasują do najpopularniejszych wakacyjnych koktajli? Z czym je łączyć, by miło rozpocząć dzień po udanej imprezie?

(czytaj więcej)
0

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Patriotyczna postawa rolników

12 lipca obchodzimy święto państwowe – Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej#. Obchody tego dnia to oddanie hołdu mieszkańcom polskiej wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej – bohaterską walkę, zapewnianie żywności oraz pomoc udzielaną uciekinierom i osobom ukrywającym się przed prześladowaniami.

(czytaj więcej)
0

Ważna data dla leśników. Dzień poświęcony Janowi Gwalbertowi

Dzień leśnika w różnych kalendarzach# „wypada” inaczej. Dzień Leśnika i Drzewiarza mamy 5 kwietnia. Od kilku lat uznaje się, że leśnicy swój dzień obchodzą 12 lipca. Ale to nie jedyna ważna data dla leśników i lasów Państwowych.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)