Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

27 marca 2023

Konkurs na Plastykę Wielkanocną. Ogłoszono laureatów

fot. powierzone

fot. powierzone

27 marca w Szubińskim Domu Kultury miało miejsce podsumowanie i wręczenie nagród w# XXIV Miejsko-Gminnym Konkursie na Plastykę Wielkanocną „Palmy i Pisanki”. Laureaci w trzech kategoriach wiekowych.

Chętni wzięcia udziału w XXIV Miejsko-Gminnym Konkursie na Plastykę Wielkanocną „Palmy i Pisanki” mieli czas na dostarczenie prac do 20 marca. Dwa dni później obradowała komisja powołana przez organizatora. W jej skład weszły Pani Katarzyna Wolska, Karolina Triebwasser-Drzycimska oraz Malwina Gozdowska z Galerii Sztuki Ludowej i Nieprofesjonalnej działającej przy Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Łącznie do oceny poddano 92 z 96 prac wykonanych przez 41 uczestników. Cztery zgłoszenia nie spełniały postanowień regulaminu – zbyt mała ilość pisanek, lub stroik świąteczny.

Komisja postanowiła przyznać następujące nagrody.

W kategorii wiekowej od 7 do 11 lat:
Wyróżnienia: Julia Kwaśniewska (palma), Klara Adamczewska (palma), Martyna Kwaśniewska (pisanki), Szymon Kwaśniewski (pisanki), Oliwia Kwaśniewska (zestaw).
Nagrody równorzędne: Oliwia Wnęk (zestaw), Julia Przybysz (zestaw), Inga Teska (pisanki).

W kategorii wiekowej od 12 do 14 lat:
Wyróżnienie: Daniel Przybysz (palma).
1 miejsce: Jakub Palczewski (pisanki)

W kategorii wiekowej powyżej 14 lat:
Wyróżnienia: Jakub Wawer (pisanki), Kacper Białecki (pisanki), Zuzanna Kubiak (pisanki)
2 miejsce: Rozalia Krzemkowska (zestaw)
1 miejsce: Natalia Krzemkowska (zestaw).

Podczas podsumowania gratulowano laureatom i dziękowano za udział w konkursie. Wystawa palm i pisanek dostępna jest we foyer SzDK do piątku 31 marca.

Materiał: Paweł Pietroń / Szubiński Dom Kultury

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Pudełko śniadaniowe
39,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)