Dziś mamy 14 czerwca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 listopada 2020

Konkurs plastyczny "Pomnik nad Mogiłą Powstańców Wielkopolskich w Szubinie"

fot. Muzeum Ziemi Szubińskiej

fot. Muzeum Ziemi Szubińskiej

Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna i Towarzystwo Pamięci Powstania #Wielkopolskiego 1918-1919 Koło w Szubinie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym pt. POMNIK NAD MOGIŁĄ POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W SZUBINIE.

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i młodzież do lat 19, zamieszkująca obszar miasta i gminy Szubin. Uczestnicy wykonują samodzielnie pracę plastyczną przedstawiającą:

- pomnik nad mogiłą powstańców w Szubinie z 1924 r.;
- pomnik nad mogiłą powstańców w Szubinie z 1939 r.;
- pomnik zniszczony przez Niemców w czasie II wojny światowej;
- pomnik w latach 1945-2019.
- pomnik nad mogiłą powstańców w Szubinie po odbudowie w 2019 r.

Dopuszcza się dowolną technikę wykonania prac np.: rysunek kredką, tuszem, węglem, malarstwo na papierze, collage (kolaż), witraż, wydzieranka, prace przestrzenne. Prace należy wykonać w formacie A4 lub A3.

Wykonaną pracę wraz z podpisanym oświadczeniem należy w terminie do 31 stycznia 2021 r. dostarczyć do Muzeum Ziemi Szubińskiej w formie oryginalnej – papierowej np. za pośrednictwem poczty lub osobiście, w formie zdjęć (zdjęcie pracy, metryczki i podpisanego oświadczenia – Załącznik nr 1) przesłać za pośrednictwem poczty internetowej na adres e-mail: muzeum@szubin.net

W załączeniu regulamin wraz z załącznikiem.

Materiał: Kustosz Kamila Czechowska - Dyrektor Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna

Oceń artykuł: 4 0
Pliki do pobrania
Regulamin konkursu.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Zabiegi dla panów
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Wulkanizacja
Budowa domu pod klucz
Meble kuchenne
0

Przyczyn utraty danych może być kilka. Jak do tego nie dopuścić?

Przypadkowo usunięty dokument, złośliwe oprogramowanie lub# uszkodzenie sprzętu – przyczyn utraty danych może być co najmniej kilka. W każdym przypadku konsekwencje są jednak takie same. Możesz ich uniknąć – rób kopie zapasowe.

(czytaj więcej)
0

Apteczka noworodka. Co koniecznie muszą mieć młodzi rodzice?

W trakcie przygotowań do narodzin maleństwa nie można zapomnieć o# jednej z podstawowych rzeczy, jaką jest skompletowanie domowej apteczki. Dobrze, żeby znalazły się w niej zarówno preparaty na częste dolegliwości małych pociech, na przykład na katar albo biegunkę, jak i zestaw na sytuacje podbramkowe, czyli na przykład często pojawiającą się u maluszków gorączkę. Co dokładnie powinno znaleźć się w apteczce radzi położna Agnieszka Małolepszy, laureatka konkursu i ambasadorka kampanii „Położna na medal”

(czytaj więcej)
0

Wakacje spędzone w ogrodzie mogą być fantastyczne. Pomysły na wypoczynek

Nie tylko pandemia sprawiła, że Polacy zapragnęli mieć# własne ogródki. Powodem tego trendu jest także zmiana naszego stylu życia – po prostu chcemy być bliżej natury. I to nie tylko podczas urlopu. Co więcej, okazuje się, że wakacje spędzone we własnym ogrodzie mogą być nie tylko udane, ale naprawdę fantastyczne. Wystarczy trochę kreatywności. Sprawdź 5 naszych pomysłów na stworzenie idealnego miejsca tuż obok domu, w którym poczujesz się zupełnie tak, jakbyś był z dala od domu.

(czytaj więcej)
0

Jaką podłogę wybrać do domu lub mieszkania? Na co zwrócić uwagę

Wybór podłogi to poważna decyzja. Wpływa na nią kilka czynników# – trwałość, pomieszczenie, w którym ma być położona, łatwość w utrzymaniu czystości. Bierzemy także pod uwagę to, że o ile ściany możemy przemalować, zmieniać aranżacje wnętrz poprzez różne dodatki czy nowe meble, wymiana całej podłogi to znacznie większa i bardziej kosztowna operacja. Jak więc wybrać dobrze? Skorzystaj z naszych podpowiedzi, aby wybrać podłogę, która będzie odpowiednia dla Ciebie i Twojego domu, a do jej utrzymania w czystości wystarczy dobry mop do paneli.

(czytaj więcej)