Dziś mamy 25 września 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

12 sierpnia 2022

Kosmiczny plener. Na terenie obserwatorium zorganizowano wystawę

fot. powierzone

fot. powierzone

5 sierpnia artyści grupy Plama's w ramach tegorocznego zjazdu # OZMA zorganizowali wernisaż poplenerowy na terenie obserwatorium astronomicznego w Niedźwiadach.

Prace wystawione są efektem pleneru majowego, który odbył się na terenie obserwatorium oraz pracy w zaciszach domowych twórców.

Plener zorganizowany został z okazji 45-lecia Grupy Plama's, w plenerze wzięli udział: Krystyna Banach, Mirosław Banach, Urszula Jarecka, Maciej Jeliński, Natalia Jelińska, Bogdan Kral, Edward Maciejewski, Wiesława Mikulska, Przemysław Kozłowski, Kamil Rutkowski, Dominika Tokarczyk, Mikołaj Piwoński, Krzysztof Wilk, Hanna Zawadzka-Pleszyńska, Waldemar Zyśk.

materiał: Grupa Plama's

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (3)

  irka, w dniu 13-08-2022 17:53:58 napisał:

  Ta grupa palmas,to skąd jest ? jakieś namiary na ich siedzibę ,bo nigdzie nic nie znalazłąm, a chciała bym ......

  odpowiedz

  • -3 (3)

  Obywatel , w dniu 15-08-2022 15:40:26 napisał:

  Pani z DK ma parcie na szkło.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Obcy, w dniu 20-08-2022 15:56:27 napisał:

  Byście się postarali o lepszą jakość zdjęć

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

„Hazard? Nie daj się wciągnąć!”. Akcja edukacyjna KAS

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) kontynuuje ogólnopolską# akcję edukacyjną, której celem jest podniesienie świadomości o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu oraz uczestnictwem w nielegalnych grach hazardowych. Akcja uzyskała honorowy patronat Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)