Dziś mamy 15 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 lipca 2022

Mistrzostwa Świata Masters. Gminę Szubin reprezentował Damian Tęcza

fot. pow.

fot. pow.

W dniach 29.06.2022 do 10.07.2022 w Fińskim Tampere# odbywały się Mistrzostwa Świata Masters w LA. Gminę Szubin reprezentował na nich Damian Tęcza, który w trójskoku w kat M35 zajął 6 miejsce z wynikiem 13,72m.

Niestety drobny uraz pozwolił zawodnikowi na oddanie tylko dwóch prób w konkursie i uniemożliwił walkę o lepsze miejsce. W wyniku niniejszego urazu zawodnik musiał także zrezygnować z udziału w biegu sztafetowym 4x100m, koledzy z reprezentacji zajęli w nim 4 miejsce. Damian Tęcza na co dzień trenuje na szubińskim stadionie lekkoatletycznym. Na pewno zobaczymy go w dalszej części sezonu na zawodach krajowych.

Materiał: Iwona A.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (4)

  Krzysztof M, w dniu 13-07-2022 11:09:35 napisał:

  Gratulacje. Widziałem ostatnio jak trenował na stadionie u nas. Na moje oko chłop niebawem skoczy w trójskoku 15m, ma o tym ogromne pojęcie, a młodzież może się tylko uczyć. Swoją drogą mamy w mieście dwa kluby lekkoatletyczne i nic mi nie wiadomo, by w którymś była grupa skoków z prawdziwego zdarzenia.

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Ja, w dniu 13-07-2022 18:12:38 napisał:

  Wyjazd żeby skoczyć dwa razy i do domu? Dobrze czytam? Toż to śmiech na sali

  odpowiedz

  • -2 (2)

  Ola, w dniu 14-07-2022 07:25:04 napisał:

  Ten Pan jest z Ciężkowa?

  odpowiedz

  • -3 (3)

  jop, w dniu 14-07-2022 19:45:31 napisał:

  Wydaje mi sie, że juniorki dalej skaczą...

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Perswazja , w dniu 16-07-2022 20:14:53 napisał:

  Można zablokować komentarze osób które o sporcie nie mają pojęcia? A jedyną konkurencją jaką uprawiają to bieg do McDonald's?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)