Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

14 stycznia 2023

Mistrzostwa w Siatkówce Dziewcząt. Zwyciężyły uczennice z Kołaczkowa

fot. powierzone

fot. powierzone

13 stycznia 2023 roku w hali widowiskowo - sportowej w Szubinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w #Siatkówce Dziewcząt w ramach Kujawsko – Pomorskich Igrzysk Dzieci.

W rywalizacji wzięły udział trzy drużyny: Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie, Szkoła Podstawowa w Kowalewie oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Szubinie. Najlepsze okazały się uczennice z Kołaczkowa, drugie miejsce zajęły dziewczęta z Szubina, a trzecie miejsce przypadło Szkole w Kowalewie.

Skład zwycięskiej drużyny: Zuzanna Godek, Amelia Iglewska, Maja Janowska, Helena Kobus, Oliwia Majdan, Małgorzata Mistrzak, Lena Szymańska, Marta Umińska, Martyna Zielińska.
Nauczyciel: Jacek Osiński

Materiał: Jakub Cegiełka

Oceń artykuł: 19 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Poduszki świąteczne
40,00PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
0

Święto Matki Boskiej Gromnicznej. Jakie zwyczaje ludowe są z tym związane?

Dzisiaj, 2 lutego w kościele katolickim obchodzone jest Święto Ofiarowania Pańskiego. W Polsce ten dzień nazywany jest# Świętem Matki Boskiej Gromnicznej.

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)