Dziś mamy 9 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

15 października 2021

Młodzież przygotowała krótki występ. Złożyli też nauczycielom życzenia

fot. pow.

fot. pow.

13 października br. w I Liceum Ogólnokształcącym w# Szubinie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski zaprosił pracowników szkoły do auli, złożył im życzenia w imieniu całej społeczności szkolnej oraz wręczył przybyłym drobne upominki i kwiaty. Młodzież zaprezentowała krótki występ artystyczny.

Pani dyrektor Elżbieta Kłosowska-Hilscher podziękowała wszystkim pracownikom za pracę i trud włożony w rozwój placówki oraz wręczyła nagrody, które otrzymali: p. Ewa Mieczkowska–Szczekot, p. Magdalena Piekarska, p. Aurelia Kasprzak, p. Agnieszka Kobierowska, p. Klaudia Bethke, ks. Paweł Polcyn, p. Dorota Stachowiak, p. Marzena Rajmann, p. Małgorzata Krawczak, p. Lilianna Szudy i p. Michał Kotyński.

Ponadto p. Elżbieta Kłosowska-Hilscher i p. Magdalena Piekarska otrzymały Srebrny Medal za Długoletnią Służbę przyznany przez Prezydenta RP, a p. Arleta Marchlewska Medal Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrodę Starosty Powiatu Nakielskiego.
Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią wydarzenie miało charakter kameralny.

Materiał: Emilia Sommer-Pawłowska - I LO w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Co 3. Polak pożycza pieniądze, by opłacić rachunki. Czekają nas święta na kredyt?

Jak wynika z najnowszego badania# Intrum ”European Consumer Payment Report 2021”, pandemia obniżyła dochody aż 46 proc. konsumentów w naszym kraju, co z kolei wpłynęło na zdolność Polaków do terminowego wywiązywania się ze zobowiązań finansowych.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)