Dziś mamy 9 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

14 października 2021

Młodzież spotkała się z policjantem. Omówili rolę odblasków

fot. KPP w Nakle

fot. KPP w Nakle

Dzielnicowy z szubińskiego komisariatu, asp. Przemysław Błaszkowski w# ostatnich dniach odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej w Królikowie. Policjant rozmawiał z dziećmi o szeroko pojętym bezpieczeństwie.

W ramach prowadzonej działalności profilaktycznej, dzielnicowy z komisariatu w Szubinie asp. Przemysław Błaszkowski spotkał się z uczniami szkoły w Królikowie.

Policyjną profilaktyką objęte zostały dzieci z klas I-VIII. W grupach młodszych omówiono kwestie związane z bezpieczeństwem na trasach. Dzielnicowy przypominał zasady ruchu pieszych i omówił rolę odblasków. Dzieci otrzymały też świecące elementy ufundowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Szubina.

W klasach starszych policjant przypominał o przestrzeganiu przez młodzież norm społecznych, omawiając jednocześnie czym jest demoralizacja i jakie konsekwencje grożą za łamanie prawa.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Co 3. Polak pożycza pieniądze, by opłacić rachunki. Czekają nas święta na kredyt?

Jak wynika z najnowszego badania# Intrum ”European Consumer Payment Report 2021”, pandemia obniżyła dochody aż 46 proc. konsumentów w naszym kraju, co z kolei wpłynęło na zdolność Polaków do terminowego wywiązywania się ze zobowiązań finansowych.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)