Dziś mamy 15 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 grudnia 2022

Mnóstwo ciekawych pomysłów. Trzeci tydzień zajęć muzealnych

fot. powierzone

fot. powierzone

Trzeci tydzień naszych muzealnych zajęć obfitował w wiele pomysłów. Tym razem uczestnikami warsztatów była Szkoła Podstawowa #nr 1 w Szubinie – oddziały zerówkowe Motylki, Sówki, Pszczółki, klasa Ia, IVb,Vc, Szkoła Podstawowa nr 2 w Szubinie- zerówki-Żabki, Biedronki, Motylki, klasa IIa, Zespół Szkół Specjalnych oraz Terapeutyczny Punkt Przedszkolny z Szubina.

Dzieci wykonywały elfiki świąteczne, bałwanki i szopki z patyczków drewnianych, wianuszki bożonarodzeniowe a także szyliśmy na maszynie choinki z filcu i uczyliśmy się wykonywać bombki z użyciem różnych tkanin. Było kolorowo, sympatycznie, twórczo i bardzo świątecznie, kiedy podczas naszych zajęć wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo a my kontynuujemy czwarty tydzień naszych warsztatów, z których już wkrótce ukażemy fotorelację. Zajęcia prowadziła Iwona Kruk.

Materiał: Kamila Czechowska

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Budowa hal
Zadaj pytanie
20PLN
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)