Dziś mamy 15 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

01 lipca 2022

Nagrody za osiągnięcia sportowe. Podziękowano za godne reprezentowanie gminy

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

W dniach 13 oraz 28 czerwca 2022 r. w Urzędzie Miejskim w Szubinie# odbyło się wręczenie Nagród Burmistrza Szubina za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i sztuki oraz za znaczące osiągnięcia sportowe w 2021 roku. W spotkaniu wzięli udział Burmistrz Szubina Pan Mariusz Piotrkowski, Zastępca Burmistrza Szubina Pani Wioletta Borys-Stachowiak oraz nagrodzeni: Pan Dominik Boiński, Pan Maksymilian Nowak, Pan Szymon Przybylski. Podczas spotkania zostały złożone gratulacje i podziękowania za osiągnięcia i sukcesy oraz godne reprezentowanie naszego regionu nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej.

Do najważniejszych osiągnięć Pana Dominika Boińskiego w ostatnim czasie można zaliczyć brązowy medal w sztafecie 4x200 m MP U20 podczas 4 PZLA Mistrzostw Polski w Sztafetach i Wielobojach w Łodzi, brązowy medal w sztafecie 4x100 m MP U20 podczas 75 PZLA Mistrzostw Polski U20 w Lublinie, brązowy w medal sztafecie 4x400 m MP U20 podczas 75 PZLA Mistrzostw Polski U20 w Lublinie.

Drugim uhonorowanym sportowcem był Maksymilian Nowak należący do Uczniowskiego Klubu Sportowego "10" w Bydgoszczy. Głównymi osiągnieciami sportowca w 2021 roku było zdobycie brązowego medalu podczas XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „Łódzkie 2021”, III miejsca w Eliminacjach Regionu Pomorskiego do Finałów XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz III miejsca w Mistrzostwach Regionu Pomorskiego Juniorek i Juniorów Młodszych,

Nagrodzony został także Pan Szymon Przybylski zawodnik judo, członek kadry narodowej, obecnie reprezentujący barwy bydgoskiego klubu KS Sakura Team (wcześniej przez 10 lat reprezentował LKS Szubinianka Szubin), zdobywca I miejsca podczas Mistrzostw Regionu Pomorskiego w kat. wagowej 73 oraz III miejsca w Mistrzostwach Polski Młodzieży w Gdyni. W roku 2021 wziął również udział w Pucharze Świata Seniorów w Zagrzebiu w Chorwacji.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do podejmowania kolejnych sportowych wyzwań.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Budowa magazynów
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)