Dziś mamy 22 października 2021, piątek, imieniny obchodzą:

18 września 2021

Nauczyciele szubińskiego liceum wyróżnieni. To duży sukces w ich karierze

fot. pow.

fot. pow.

15 września w auli Politechniki Bydgoskiej odbyło się# uroczyste wręczenie odznaczeń państwowych nadanych w 2020 pracownikom oświaty przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Wśród wyróżnionych znalazła się pani Lidia Leciejewska oraz pani Dorota Stachowiak, nauczycielka biologii i sekretarz I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie. Obie panie otrzymały z rąk Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Medale Złote za Długoletnią Służbę.

Gratulujemy!

Materiał: A. Marchlewska - I LO w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 1 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dlaczego warto jeść polskie warzywa zgodnie z kalendarzem sezonowym?

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Owoców i Warzyw. Z tej okazji warto# przypomnieć, że sezonowe produkty lokalne to gwarancja najwyższej jakości, zdrowia i smaku w najlepszych cenach.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)