Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 stycznia 2022

Nie jesteś sam. Nie zwlekaj. Zgłoś się po pomoc!

fot. PPPP w Nakle

fot. PPPP w Nakle

Czujesz się stale przygnębiony? Przeżywasz kryzys emocjonalny? Skontaktuj się z# centrum wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym. Dyżurują w nim psychologowie, którzy wysłuchają problemów. Wskażą też odpowiednią placówkę, gdzie można otrzymać pomoc. Więcej szczegółów na załączonym plakacie.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  Gnojokok, w dniu 19-01-2022 09:57:04 napisał:

  Od pewnego czasu rządzący stosują w stosunku do nas przemoc psychiczną.Swoisty terror,epatując w sposób świadomy i celowy wynikami zgonów.Jest to element brudnej i szkodliwej propagandy mający dawać efekt mrożący krew i wymusić szczepienia.Obrzydliwe i prawnie niedozwolone metody osiągania celów.Polegają one na wchodzeniu z ofiarą w takie interakcje, w następstwie których czuje się ona źle, zastraszona,osaczona i stłamszona. Jest to działanie przy pomocy słów oraz różnych środków niewerbalnych.Przypomnę,że w świetle polskiego prawa stosowanie przemocy psychicznej jest traktowane jako przestępstwo. Zostało ono uregulowane w art. 207 § 1 k.k.Trzeba głośno powiedzieć STOP takim metodom traktowania, poniżaniu i wzbudzaniu poczucia winy.To nie jest już "kryzys emocjonalny" a stosowanie wobec społeczeństwa przemocy psychicznej.Dzisiaj przed kamerami TV oprawca kolejny raz dopuści się dewastacji psychicznej swoich ofiar manipulacją,wywieraniem wpływu,presji,strachu,szantażowaniem.Czy tego "Centra Wsparcia" nie widzą-?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  damian, w dniu 19-01-2022 10:57:45 napisał:

  najgorsze sa stany maniakalne

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Maryna z Janowa, w dniu 19-01-2022 21:21:01 napisał:

  Czujesz się stale przygnębiony? Przeżywasz kryzys emocjonalny? To weź koło i j**nij się w czoło! Przecie jest zaje**ście! Załóż maskę i do szeregu po ukłucie! Czego nie rozumiesz???

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Coraz mniej miodu z polskich pasiek. Co, jeżeli pszczoły wyginą?

Populacja pszczół na świecie maleje, a miodu w rodzimych pasiekach #powstaje coraz mniej. W 2020 roku na jednego Polaka przypadł już mniej niż kilogram tego złocistego produktu. Podczas obchodzonego 20 maja Światowego Dnia Pszczół warto w szczególny sposób spojrzeć na pracę tych pożytecznych owadów. Ma ona olbrzymi, pozytywny wpływ na przyrodę. Niestety jednak destrukcyjna działalność człowieka jest wielkim zagrożeniem dla zapylaczy.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)