Dziś mamy 15 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 lipca 2022

Nowy sezon za pasem. Drużyny powiatu nakielskiego poznały rywali

fot. archiwum

fot. archiwum

9 zespołów z powiatu nakielskiego przystąpi do zbliżających# się dużymi krokami nowych rozgrywek piłkarskich na szczeblach piłkarskich, bydgoskiej A i B – klasy. Co ciekawe, pomimo niedużej odległości pomiędzy miastami, Tarpan Mrocza nie znalazł się w jednej grupie z Szubinianką Szubin.

Dużymi krokami zbliżają się rozgrywki piłkarskie 2022/2023 na szczeblach piłkarskiej A i B – klasy. Z powiatu nakielskiego do rywalizacji przystąpi 9 zespołów. Siedem z nich będzie rywalizowało na najniższym szczeblu w okręgu bydgoskim, a więc w grupie III B – klasy. W porównaniu jednak do minionego sezonu zaszły 3 zmiany, bowiem poza dobrze znanym Orłem Przyłęki pojawili się trzej nowi rywale. Oczywiście jest to wstępna propozycja związku, która czeka na potwierdzenie ze wszystkich klubów. Grupa III na ten moment prezentuje się następująco: Czarni Nakło, Dąb Potulice, GLZS Sadki, Orzeł Kcynia, Iskra Zamość – Rynarzewo, Zieloni Zalesie, Hutnik Tur i Szubinianka Szubin/Victoria Kołaczkowo, Orzeł Przyłęki, BKS II Bydgoszcz, MUKS CWZS Bydgoszcz i Piaski Bydgoszcz.

Szczebel wyżej będą występować Tarpan Mrocza i Szubinianka II Szubin. Ci pierwsi znaleźli się w grupie I z: Falą Świekatowo, Victorią Koronowo, Gryfem Sicienko, Wisłą Gruczno, Wdą II Świecie, Gromem Osie, Wisłą Fordon, Gwiazdą Bydgoszcz, Kamionką Kamień Krajeński, Spartą Przysiersk, Gromem Więcbork, Unią II Solec Kujawski, Tucholanką Tuchola, Zawiszą II Bydgoszcz. Ostatni z przedstawicieli powiatu nakielskiego, a więc drużyna z Szubina znalazła się w grupie II z Tarantem Wójcin, Cukrownikiem Tuczno, Dębem Bąkowo/Dąbrową Biskupią, Kujawami Markowice, AF Brzozą, Zagłębiem Piechcin, Spójnią Białe Błota, Goplanią Inowrocław, Mikrusem Szadłowice, Pałuczanką Żnin, Pogonią II Mogilno, Piastem Złotniki Kujawskie i Dębem Barcin.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  waldek, w dniu 14-07-2022 16:31:02 napisał:

  myślę ,że podział w A jest prawidłowy.jakąś tam granicą była zawsze Noteć.Szubinowi jest bliżej gdzieś do Tuczna niż do Kamienia czy Tucholi.tylko nadal nie wiem co dzieli Bydgoszcz i Toruń

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Kibic , w dniu 14-07-2022 17:59:36 napisał:

  Trzy drużyny z Bydgoszczy, to złe info dla drużyn z naszego powiatu.

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Gg, w dniu 14-07-2022 20:32:25 napisał:

  Sraliz mazgalis chlopy

  odpowiedz

  • -4 (4)

  Fan, w dniu 15-07-2022 08:09:49 napisał:

  Czarni po awans!!

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Kibic , w dniu 15-07-2022 10:27:16 napisał:

  Bardzo ciekawie zapowiada się walka Tarpana Mrocza w A klasie. Powodzenia

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  Ggh, w dniu 15-07-2022 13:59:02 napisał:

  Szubinianka Ii Szubin w A klasie? Chyba nie. Tam gra pierwszy zespół Szubinianki.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  bo, w dniu 15-07-2022 15:36:15 napisał:

  SZCZEBEL WYŻEJ

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Budowa hal
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)