Dziś mamy 5 grudnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

16 marca 2022

Odeszła Maria Pianko. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci

fot. UM w Szubinie

fot. UM w Szubinie

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o# śmierci Marii Pianko. Była radną Rady Miejskiej w Szubinie przez kilka kadencji.

Śp. Maria Pianko zawsze angażowała się w sprawy społeczne. Z wielkim oddaniem niosła pomoc drugiemu człowiekowi. Mieszkańcy gminy Szubin darzyli ją szacunkiem i zaufaniem. Przez cztery kadencje (1998–2002, 2002–2006, 2006–2010, 2010–2014) pełniła funkcję radnej Rady Miejskiej w Szubinie. Zapamiętana zostanie jako osoba uśmiechnięta na co dzień.

Słowa wsparcia w trudnych chwilach oraz wyrazy współczucia rodzinie zmarłej złożyli: przewodniczący Rady Miejskiej, radni, burmistrz i pracownicy ratusza. Nasza redakcja również się do nich przyłącza.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w sobotę, 19 marca o godzinie 12.30, na cmentarzu w Rynarzewie. 

Oceń artykuł: 15 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)