Dziś mamy 22 października 2021, piątek, imieniny obchodzą:

15 września 2021

Oficjalna inauguracja Ligi Strzeleckiej ZST. Przeprowadzono mini turniej

fot. Weronika Panasik, Tomasz Suty

fot. Weronika Panasik, Tomasz Suty

13 września, wbrew utartym stereotypom, wcale nie był pechowy. Wręcz przeciwnie dostarczył wiele emocji uczestnikom inauguracji Ligi Strzeleckiej ZST.

Oficjalnego otwarcia dokonała Pani Dyrektor Katarzyna Kluczyńska, a pod opieką Pani Ewy Karczewskiej i Pana Tomasza Suty młodzież ćwiczyła kunszt strzelecki.

Tradycyjnie przeprowadzony został mini turniej, w którym dziesięciu śmiałków rywalizowało o najlepszy wynik. Bezkonkurencyjny okazał się Kacper Bączkowski, który uzyskał 41 pkt. Emocjonujący pojedynek o drugie miejsce na podium stoczyli Weronika Panasik oraz Rafał Markiewicz, który dopiero w dogrywce dwupunktową przewagą zapewnił sobie drugą lokatę.

Tak rozwijające i ciekawe zajęcia odbywają się dzięki wsparciu Panów: Ryszarda Hanioszyna i Stanisława Kanta, którym za pomoc i zaangażowanie serdecznie dziękujemy. Zapraszamy w każdy poniedziałek i środę od 16 do 18!

Materiał: Tomasz Suty

Autorartykułu nie wyraża zgody na jego komentowanie.

Oceń artykuł: 3 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dlaczego warto jeść polskie warzywa zgodnie z kalendarzem sezonowym?

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Owoców i Warzyw. Z tej okazji warto# przypomnieć, że sezonowe produkty lokalne to gwarancja najwyższej jakości, zdrowia i smaku w najlepszych cenach.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)