Dziś mamy 5 sierpnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2021

Ogólnopolski Konkurs Historyczny. Sukces Amelii Dombrowskiej

fot. pow.

fot. pow.

Amelia Dombrowska, uczennica klasy 7b w Zespole Szkolno-Przedszkolnym# nr 3 w Nakle nad Notecią, została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego". Konkurs został zorganizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty we współpracy z Kujawsko-Pomorskim Kuratorem.

Tegoroczna edycja konkursu odbyła się w trzyetapowej stacjonarnej formule. W każdym etapie Amelia wykazała się ogromną wiedzą historyczną i uzyskała wysoki wynik, awansując kolejno na wyższe szczeble zawodów, by ostatecznie uzyskać wynik dający tytuł laureata. Dodajmy, że sukces został odniesiony dzięki wielomiesięcznej, ciężkiej i sumiennej pracy, która odbywała się w tym roku w większości w formie zdalnej po zajęciach obowiązkowych. Nauczycielka historii, pracująca z Amelią już kolejny rok, pani Alicja Borus, stwierdziła, że praca z uczennicą była czystą przyjemnością dzięki jej sumienności, zaangażowaniu i pracowitości.

Był to kolejny konkurs historyczny, w którym Amelia brała udział w bieżącym roku. Kilka miesięcy wcześniej uczennica została finalistką kuratoryjnego konkursu z historii. Ogromne gratulacje dla Amelii i jej Rodziców. Życzymy kolejnych sukcesów.

Materiał: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pracownicy mają mniejszą motywację. Zobacz, jak zwiększyć wydajność pracy

Jak wskazało badanie „Zdrowie psychiczne w# środowisku pracy”, pracownicy obecnie borykają się z takimi trudnościami jak brak energii do działania (51,75%), gorszy nastrój (50,31%), mniejsza motywacja (48,77%). Na dodatek aż 57% z nich zgłasza potrzebę udziału w integracji firmowej. To zatem dobry moment na organizację wydarzeń w duchu team building, które wzmocnią motywację zespołu. A przy okazji pomogą w budowaniu wizerunku marki i skuteczności przyszłych rekrutacji.

(czytaj więcej)
0

Fitness chce odzyskać formę. Niestety, na razie rosną zaległości

Ponad 112 mln zł zaległości mają przedsiębiorcy prowadzący# działalność sportową i rekreacyjną, to o jedną piątą nieopłaconych faktur i kredytów więcej niż przed pandemią – wynika z danych Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor i bazy informacji kredytowych BIK. Wraz ze zniesieniem części ograniczeń, przyrost długów branży sportowej przyhamował, niestety nie dotyczy to klubów fitness i siłowni, które mają niemal 23 mln zł zaległości. Prowadzący te biznesy są pierwszą grupą przedsiębiorców, która złożyła pozew zbiorowy o odszkodowania przeciwko Skarbowi Państwa.

(czytaj więcej)
0

W naszej diecie nie może zabraknąć warzyw. Smaczne, zdrowe i tanie dania

Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia każdego dnia powinno się# spożywać minimum 400 g warzyw. Zdrowa i urozmaicona dieta jest kluczem do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu, a korzystając z sezonowych darów natury, nie trzeba przepłacać. Przepis na cukinię faszerowaną mięsem będzie świetnym pomysłem na szybki i pożywny obiad, a bakłażan lub papryka sprawdzą się jako dodatek podkreślający charakter najróżniejszych potraw.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa z Wiktorią. „Zdecydowanie największą frajdę sprawiają mi treningi na siłowni”

Sekcja ciężarowa Tarpana Mrocza osiąga duże sukcesy na arenie krajowej#, ale i międzynarodowej. Przedstawiamy Państwu Wiktorię Wołk z Mroczy, która jest jedną z „gwiazd” tej drużyny.

(czytaj więcej)