Dziś mamy 22 października 2021, piątek, imieniny obchodzą:

04 października 2021

Otrzęsiny w szubińskim liceum. Tradycji stało się zadość

fot. pow.

fot. pow.

22, 23 i 24 września w I Liceum Ogólnokształcącym w# Szubinie odbyły się otrzęsiny klas pierwszych.

Pierwszego dnia pierwszoklasiści przebrali się za postacie z lat 60 oraz 80. Oprócz tego, wzięli udział w konkursie, w którym wykazali się znajomością utworów muzycznych z danej dekady.

W kolejny dzień otrzęsin na szkolnych korytarzach pojawili sie uczniowie klas pierwszych przebrani za postacie z filmów oraz prezentujący scenę z wybranego filmu.

Zgodnie z tradycją, w ostatni dzień otrzęsin „koty” przebrały się za koty, odśpiewały hymn szkoły, rozwiązały quiz wiedzy o szkole oraz wzięła udział w charytatywnej zbiórce nakrętek i przygotowały słodki upominek dla organizatorów.

Po trzech dniach rywalizacji pierwszoklasistów wyłoniły zwycięską klasę, którą okazała się klasa 1c. Główną nagrodą dla zwycięzców jest organizacja otrzęsin w przyszłym roku szkolnym.

Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

Materiał: K.Bethke - I LO w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dlaczego warto jeść polskie warzywa zgodnie z kalendarzem sezonowym?

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Owoców i Warzyw. Z tej okazji warto# przypomnieć, że sezonowe produkty lokalne to gwarancja najwyższej jakości, zdrowia i smaku w najlepszych cenach.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)