Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

05 lutego 2024

Parkiet cały czas był zajęty. Bal uczniów z Technikum Mundurowego w Kołaczkowie

fot. Jacek Osiński

fot. Jacek Osiński

W piątek 02.02.2024 roku w Motelu Tramp w Szubinie bawili się #na studniówce uczniowie BZDZ Technikum Mundurowego w Kołaczkowie.

Po uroczystej kolacji uczniowie i opiekunowie ruszyli na parkiet do tańca. O godzinie 22:00 na salę wjechał uroczyście tort, który pierwszy kawałek ukroiła wychowawczyni klasy Agnieszka Grobelska. Wychowankowie przygotowali dla pani Agnieszki kosz z niespodzianką. Atmosfera zabawy trwała do białego rana, parkiet cały czas był zajęty, a to zasługa prowadzącego imprezę didżeja. Uczniowie zmęczeni, ale szczęśliwi wracali do domów po udanym balu.

Materiał: Jacek Osiński

Oceń artykuł: 16 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Konstrukcje stalowe
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Budowa magazynów
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Zastrzeż PESEL. Z usługi skorzystało już ponad 2 mln osób

Zastrzeżenie PESELU ma ochronić przed jego nieautoryzowanym# wykorzystaniem i poprawić bezpieczeństwo naszych danych. Od 17 listopada swój numer PESEL zastrzegło ponad 2 mln obywateli, należy jednak pamiętać, że instytucje finansowe będą miały obowiązek sprawdzania bazy zastrzeżonych numerów PESEL od 1 czerwca tego roku i od tego dnia nasze dane będą w pełni chronione.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)