Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

01 lutego 2024

Piękna scenografia i wyjątkowa atmosfera. Niezapomniane chwile

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

fot. archiwum Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie

31 stycznia w Samorządowym Przedszkolu# nr 3 im. Wandy Chotomskiej w grupie dzieci 3-4 letnich ( Motylki ), odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka na którą licznie przybyli zaproszeni goście.

Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się każdemu dziecku z ciepłem i miłością oraz wszystkim, co dobre. W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, chcąc podziękować za okazane serca, wnuczęta zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, którym Dziadkowie przyglądali się ze wzruszeniem, nagradzając występy gromkimi brawami. Nasi wspaniali goście również mogli wykazać się swoimi umiejętnościami gdy zaprosiliśmy ich do wspólnej zabawy tanecznej oraz śpiewu. Wspaniale zaśpiewali piosenkę pt. "Nie liczę godzin i lat" oraz aktywnie uczestniczyli w zabawie muzyczno-ruchowej. Na koniec uroczystości wnuczęta wręczyły swoim bliskim upominki przygotowane w przedszkolu.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość połączona ze słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców. Ten dzień zostanie na długo w pamięci naszych wspaniałych i niecodziennych gości, którzy byli przepełnieni uśmiechem, radością i dumą. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babći Dziadków, opuszczających mury naszego przedszkola, ukazały, jak bardzo ważne są spotkania i wspólnie spędzane chwile z wnukami.

Dziękujemy rodzicom za współpracę i Dziadkom za tak liczną obecność oraz okazaną serdeczność. Bardzo to doceniamy.

Materiał: Małgorzata Łuksztet, Wioleta Danielek

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)