Dziś mamy 15 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 lipca 2022

Pierwszy sparing napawa optymizmem. Cel został osiągnięty

fot. BDS

fot. BDS

Wysokie zwycięstwo odnieśli w sobotę piłkarze Szubinianki#, podczas swojego pierwszego sparingu przed rundą jesienną sezonu 2022/2023. Do Szubina przyjechali zawodnicy Wisły Fordon, którzy musieli uznać wyższość ekipy trenera Wiesława Stepczyńskiego.

Wynik 6:1 napawa optymizmem tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę ostatni sparing zespołów. W marcu lepsi byli gracze z Bydgoszczy. Tym razem zdecydowanie lepsi okazali się szubinianie. Worek z bramkami rozwiązał w 23` Norbert Gorajewski, po podaniu Igora Jakubowskiego. Po chwili na 2:0 podwyższył Kamil Ośka, tym razem przy bramce asystował Konrad Polawski. W drugiej połowie dalej prym wiedli gospodarze. w 54` trafił Mikołaj Jerzakowski, który wykorzystał dobre podanie Kamila Ośki. Kwadrans później Bartosz Musiałek dograł do Maxyma Liashenko i było już 4:0. W 82` swoje drugie trafienie zaliczył Mikołaj Jerzakowski. Goście strzelili honorową bramkę w 85`. Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry wynik spotkania na 6:1 ustalił Michał Machowski.

- Cel sparingu został osiągnięty - mówił po meczu trener Szubinianki Wiesław Stepczyński. - Przetestowaliśmy dwa ustawienia. Wiemy, co należy poprawić. Zawodnicy solidnie wybiegali ten mecz - dodaje trener.

Jak się okazało, w koszulce Szubinianki zobaczyliśmy w sobotę dobrze znanego, ale dawno nie widzianego Pawła Kujawę, który po długiej przerwie wraca do zespołu z Zamku Gołańcz.
- Wróciłem do Szubinianki, ponieważ zawsze dobrze czułem się w tym zespole. Myślę, że jestem w stanie dać drużynie coś pozytywnego, przede wszystkim doświadczenie. Widzę duży potencjał w chłopakach. Czuję się jak w domu - mówi "nowy" nabytek Szubinianki Paweł Kujawa. Bardzo cieszymy się z tego powrotu i witamy w domu Paweł.

W drużynie Szubinianki w meczu przeciwko Wiśle Fordon wystąpili: Przemysław Pawlak, Norbert Gorajewski, Konrad Polawski, Paweł Kujawa, Paweł Jakubowski, Konrad Zawidzki, Igor Jakubowski, Bartosz Musiałek, Jacek Wypych, Michał Machowski, Mikołaj Jerzakowski, Maxym Liashenko oraz Kamil Ośka.

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Budowa hal
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)