Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

18 stycznia 2023

Piłkarki ręczne z szubińskiego LO w finale wojewódzkim. Sukces w Licealiadzie

fot. Klaudia Bethke

fot. Klaudia Bethke

18 stycznia w Brodnicy odbyły się półfinały wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach wzięły udział# cztery zespoły, w tym reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie.

Drużyna w składzie: J. Zwolak, W. Kruszka, M. Hilscher, A. Bała, P. Kwiatkowska, A. Świątkowska, M. Skibińska, N. Nowakowska, M. Branicka, J. Katafiasz, L. Czarnecka, rozegrała trzy bardzo dobre mecze, które zakończyły się dwoma zwycięstwami i jedną porażką. Taki rezultat zagwarantował szubińskiej drużynie awans do kolejnego etapu rozgrywek, czyli finału wojewódzkiej Licealiady.

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!

Materiał: Klaudia Bethke

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Święto Matki Boskiej Gromnicznej. Jakie zwyczaje ludowe są z tym związane?

Dzisiaj, 2 lutego w kościele katolickim obchodzone jest Święto Ofiarowania Pańskiego. W Polsce ten dzień nazywany jest# Świętem Matki Boskiej Gromnicznej.

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)