Dziś mamy 29 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:

10 marca 2023

Policjanci spotkali się z uczniami. Wizyta w Technikum Mundurowym

fot. powierzone

fot. powierzone

Asp. Krystian Fojutowski z szubińskiego komisariatu i oficer prasowy nakielskiej jednostki Policji, podczas spotkania# z uczniami Technikum Mundurowego w Kołaczkowie, zachęcali do wstąpienia do służby. Prelegenci omówili profil kandydata i etapy postępowania kwalifikacyjnego.

W ramach promocji zawodu policjanta, funkcjonariusze nakielskiej komendy powiatowej podejmują różne inicjatywy, między innymi spotykają się z uczniami klas i szkół mundurowych.

Wczoraj (9.03.23) p.o. kierownika Rewiru Dzielnicowych z Szubina, asp. Krystian Fojutowski oraz kom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy nakielskiej Policji zachęcali do wstąpienia do służby uczniów Technikum Mundurowego z Kołaczkowa.

Prelegenci przedstawili profil kandydata, wskazali, jakie dokumenty należy złożyć, by rozpocząć procedurę kwalifikacyjną, a także omówili poszczególne jej etapy.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)