Dziś mamy 30 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

12 maja 2024

Pożar w budynku mieszkalnym. Na miejscu pięć zastępów (aktualizacja)

fot. OSP Rynarzewo

fot. OSP Rynarzewo

W niedzielę, 12 maja w godzinach popołudniowych #w jednym z budynków mieszkalnych w Kołaczkowie wybuchł pożar.

Do pożaru doszło po godz. 15.00 przy ulicy Ułańskiej. Działania prowadziło pięć zastępów straży pożarnej: trzy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szubinie oraz OSP Rynarzewo i OSP Szubin.

- Po przybyciu na miejsce zastano pożar na pierwszym piętrze budynku jednorodzinnego. W środku znajdował się mężczyzna, który wymagał pomocy - poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle.  Wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego. Podczas gaszenia pożaru strażacy pracowali w sprzęcie ochrony dróg oddechowych. Akcja gaśnicza trwała ponad godzinę. - Przypuszczalną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przy piecu – przekazał st. kpt. Walkowiak.

Oceń artykuł: 24 20

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Budowa hal
Rejestracja BDO
500PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)