Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

03 stycznia 2023

"Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza II". Siedmiu stypendystów "Chroboczka"

fot. powierzone

fot. powierzone

Miło nam poinformować, iż wszystkie wnioski o przyznanie stypendium w ramach projektu "Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza II”# na rok 2022/23 zostały rozpatrzone.

Na liście stypendystów projektu znaleźli się:

Technikum
Kinga Chojna - klasa IV - uczy się w zawodzie technik ekonomista
Jagoda Buksa - klasa IV - uczy się w zawodzie technik ekonomista
Natalia Borowiak- klasa IV -uczy się w zawodzie technik ekonomista
Kinga Roguszka- klasa IV -uczy się w zawodzie technik ekonomista
Sandra Stupek- klasa IV -uczy się w zawodzie technik ekonomista
Jakub Wawer - klasa IV -uczy się w zawodzie technik logistyk

Branżowa Szkoła I Stopnia
Marcin Nowicki- klasa II - uczy się w zawodzie stolarz

Kinga Chojna jest uczennicą klasy 4 TB w zawodzie technik ekonomista. W ubiegłym roku szkolnym uzyskała bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorową ocenę z zachowania. Uczennica intensywnie pracuje w Samorządzie Szkolnym, co pomogło naszej szkole uzyskać tytuł "Wolontariusza Roku Powiatu Nakielskiego 2022". Chętnie pomaga przy organizacji wielu imprez i akcji społecznych, np. piecze ciasta dla naszych akcji charytatywnych, angażuje się w konkursy wiedzy ekonomicznej oraz np. organizację spotkania z członkami Koła Aktywni Razem oraz pomoc seniorom. Jest sympatyczna i lubiana, a pozytywna postawa i uśmiech na twarzy są często wsparciem dla innych.

Jagoda Buksa jest uczennicą klasy 4 TB w zawodzie technik ekonomista. W ubiegłym roku szkolnym uzyskała bardzo dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobrą ocenę z zachowania. To kolejne trofeum, które trafiło do Jagody, gdyż uzyskała już Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2020/21! Uczennica intensywnie pracuje w Samorządzie Szkolnym, co pomogło naszej szkole uzyskać tytuł "Wolontariusza Roku Powiatu Nakielskiego 2022". Chętnie pomaga przy organizacji wielu imprez i akcji społecznych, np. piecze ciasta dla naszych akcji charytatywnych, angażuje się w konkursy wiedzy ekonomicznej oraz np. organizację spotkania z członkami Koła Aktywni Razem czy akademii z okazji Święta Niepodległości. Jest sympatyczna i lubiana, a jej pasją jest muzyka – uczennica odniosła już wiele sukcesów w konkursach piosenki. Występowała nawet w koncertach z udziałem gwiazd, np. z Dawidem Podsiadło czy Łukaszem Zagrobelnym. W listopadzie tego roku wygrała Konkurs Piosenki Religijnej i Patriotycznej, który odbył się 16 września w ramach XXIV Dni Kultury Chrześcijańskiej w Szubinie, dzięki czemu wystąpiła w Ogólnopolskim Koncercie Pieśni Patriotycznej na Zamku Królewskim w Warszawie. Koncert odbył się 12 listopada, a patronat nad nim objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Natalia Borowiak, jest uczennicą klasy 4 TB w zawodzie technik ekonomista. W ubiegłym roku szkolnym uzyskała bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorową ocenę z zachowania. Uczennica intensywnie pracuje w Samorządzie Szkolnym, co pomogło naszej szkole uzyskać tytuł "Wolontariusza Roku Powiatu Nakielskiego 2022". Chętnie pomaga przy organizacji wielu imprez i akcji społecznych, np. piecze ciasta dla naszych akcji charytatywnych, angażuje się w konkursy wiedzy ekonomicznej oraz np. organizację spotkania z członkami Koła Aktywni Razem. Jest sympatyczna i lubiana, a pozytywna postawa i uśmiech na twarzy są często wsparciem dla innych.

Kinga Roguszka jest uczennicą klasy 4 TB w zawodzie technik ekonomista. W ubiegłym roku szkolnym uzyskała bardzo dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobrą ocenę z zachowania. Uczennica chętnie pomaga przy organizacji wielu imprez, np. piecze ciasta dla naszych akcji i angażuje się w imprezy sportowe. Jest sympatyczna i lubiana, a pozytywna postawa i uśmiech na twarzy motywują innych do działania.

Sandra Stupek w tym roku szkolnym - tak jak w poprzednim - otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Sandra to tegoroczna maturzystka, która kształci się w zawodzie technik ekonomista. Uczennica od początku nauki w naszej szkole z dużym zaangażowaniem i systematycznością wywiązuje się ze wszystkich obowiązków: pogłębia swoją wiedzę i umiejętności i rokrocznie uzyskuje wysoką średnią powyżej 5 na świadectwie. Swoje zainteresowania ekonomią i przedsiębiorczością wykorzystuje w szkolnych konkursach. W przeprowadzonym jesienią tego roku Konkursie wiedzy ekonomicznej zdobyła maksymalną liczbę punktów i I miejsce. Uczennica angażuje się w szkolne projekty z dziedziny ekonomii, ekologii, przedsiębiorczości i ubezpieczeń.

Jakub Wawer jest uczniem klasy 4 TB w zawodzie technik logistyk. To kolejne trofeum, które trafiło do Jakuba, gdyż uzyskał już Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2022/23! W ubiegłym roku szkolnym uzyskał bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorową ocenę z zachowania. Jego średnia wyniosła imponujące 5,11! To właśnie świetne rezultaty uzyskiwane w nauce pozwoliły mu zasłużyć na STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW! Ale Kuba nie kończy działalności na uczeniu się – intensywnie pracuje w Samorządzie Szkolnym, co pomogło naszej szkole uzyskać tytuł "Wolontariusza Roku Powiatu Nakielskiego 2022". Kuba pomaga również przy organizacji wielu imprez, np. piecze ciasta dla naszych akcji i angażuje się w pomoc najmłodszym oraz imprezy sportowe. Jest sympatyczny i lubiany, a uśmiech zwykle nie schodzi mu z twarzy.

Marcin Nowicki jest uczniem klasy 2 Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół w Szubinie. Uczy się w zawodzie stolarz. W ubiegłym roku szkolnym uzyskał promocję z wyróżnieniem ze średnią 4,81 i opuścił tylko 1 godzinę lekcyjną. Marcin jest bardzo pracowity, sumienny, punktualny, a także uczynny, koleżeński i zaangażowany w życie klasy, szkoły i działalność charytatywną.

Wszystkim stypendystom gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Materiał: Mateusz Smoliński / Zespół Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
0

Święto Matki Boskiej Gromnicznej. Jakie zwyczaje ludowe są z tym związane?

Dzisiaj, 2 lutego w kościele katolickim obchodzone jest Święto Ofiarowania Pańskiego. W Polsce ten dzień nazywany jest# Świętem Matki Boskiej Gromnicznej.

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)