Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

16 maja 2024

Przedszkolaki z wizytą w bibliotece. Zajęcia dla najmłodszych

fot. powierzone

fot. powierzone

Codziennością stały się już odwiedziny w #szubińskiej bibliotece naszych młodych przyjaciół z miejscowych przedszkoli i sześciolatków tym razem, w poniedziałek i wtorek, 13 i 14 maja w Oddziale dla dzieci gościliśmy dzieci z Terapeutycznego Przedszkola Abecadło oraz trzy grupy sześciolatków „Motylki”, „Biedronki”, „Żabki” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Szubinie.

Oprócz wędrówki po książnicy i zapoznaniu się z tajemną wiedza jak wypożyczyć książkę dzieci wysłuchały w bibliotecznym ogródku bajek: Nusia

i wilki P. Lindenbaum, Edek uczy się alfabetu  autorstwa T. Brunstrom, i bajka Mały Bóbr pióra J. Kowalczyk-Bednarczyk. Zajęcia przygotowała i przeprowadziła bibliotekarka P. Hanna Werbicka. 

Materiał: Mirosław Rzeszowski

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zadaj pytanie
40PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)