Dziś mamy 3 lipca 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2022

Rajd rowerowy już w niedzielę. Lista uczestników przebiła 150 osób!

fot. pow.

fot. pow.

Zakończyliśmy zapisy na nasz II Gminny Rajd Rowerowy. Lista #uczestników przebiła 150 osób! Cieszymy się tak dużym zainteresowaniem, jednak zanim wyruszymy w trasę kilka spraw organizacyjnych.

Biuro rajdu (czerwony namiot gminny) będzie mieściło się na Rynku w Szubinie - to tutaj będziecie mogli odbierać pakiety startowe.

Biuro będzie czynne w niedzielę 26 czerwca od godz. 9.00 do godz. 9.50. Każdy zarejestrowany uczestnik rajdu otrzyma pakiet startowy, w skład którego wejdzie butelka wody mineralnej, baton oraz posiłek regeneracyjny w trakcie przerwy w Zielonowie (mus owocowy i drożdżówka).

Dodatkowo pierwszych 100 zarejestrowanych rowerzystów otrzyma pamiątkową chustę typu buff. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Trasa rajdu wynosi ok. 22 km i będzie przebiegała następująco: Wyruszamy z Rynku w Szubinie w kierunku ścieżki rowerowej do Kowalewa, wyjeżdżamy na wiadukcie w Kowalewie nad S5, kierujemy się do Zielonowa, gdzie zaplanowany jest postój, a następnie wracamy do Szubina przez Smolniki.

Warunki uczestnictwa:
1. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rajdzie jedynie pod opieką rodzica lub opiekuna.
2. Posiadanie sprawnego roweru wyposażonego zgodnie z przepisami Kodeksu Drogowego.
3. Zalecamy, aby uczestnicy rajdu byli wyposażeni w kaski rowerowe.

Kontakt do Organizatora: Natalia Jaroszewska, tel. 52 391-07-30, natalia.jaroszewska@szubin.pl

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (1)

    Jachu , w dniu 22-06-2022 12:20:59 napisał:

    Przebić to można np. oponę na tym rajdzie.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)